Nový Spark
venku od 1. srpna

Video..

Mrkněte na premiérové video PRIMARY RESISTANCE

Tak tady to je: "Indulgence" - oficiálně první klip PRIMARY RESISTANCE, smečky poskládané z muzikantů kapel DISFIGURED CORPSE, BOYCOTT, AWRIZIS, DEAF1CULT0 a DEAF 99.

EKTOMORF - „You Can´t Control Me“

Maďaři EKTOMORF odehrají během dubna a května v Česku i na Slovensku sérii šesti koncertů, tak mrkněte na jejich nový klip!

LOST SOCIETY - „Terror Hungry“

Rozhovor s mladými a neklidnými LOST SOCIETY vám přinášíme v dubnovém Sparku. 4. dubna těmhle nadějným thrasherům vychází druhé album „Terror Hugry“. Tady je klip k titulnímu songu!

DELAIN - „Stardust“

Nizozemci DELAIN podpořili své nové album „The Human Contradiction“ klipem k songu „Stardust“. V dubnovém Sparku vám s kapelou, která letos vystoupí na Metalfestu, přinášíme rozhovor!

Sebastian Bach - „Temptation“

Svůdné děvy výstavních křivek jako v osmdesátých letech! Sebastian Bach láká videoklipem k songu „Temptation“ na své nové album „Give ´Em Hell“, které letos představí i na Masters of Rock. Vychází 22. dubna!

VIDEO: Spark Rock Party feat. TITANIC

Na březnové SPARK ROCK PARTY v Hard Rock Café si zahrála české heavy metalová legenda TITANIC, která při této příležitosti také pokřtila svoje nové CD "Double time"

CALIFORNIA BREED - „Sweet Tea“

CALIFORNIA BREED, to je nový projekt Glenna Hughese, Jasona Bonhama a kytarového talentu Andrewa Watta. 20. května jim vyjde eponymní debut.

DEVIL YOU KNOW - „Seven Years Alone“

Howard Jones a jeho noví kumpáni z DEVIL YOU KNOW udělali video k songu „Seven Years Alone“. Debut „The Beauty of Destruction“ jim vyjde 25. dubna.

AMORAL - „Blueprints“

Finové AMORAL natočili video k pro ně netypické akustické baladě „Blueprints“ pocházející z novinky „Fallen Leaves & Dead Sparrows“. Ta vyjde 31. března.

FIVE FINGER DEATH PUNCH - „House of the Rising Sun“

5FDP udělali video ke své verzi „House of the Rising Sun“. Mad Max by z nich měl radost, pracovníci STK a Zelení už méně...

GORGOROTH - „Carving a Giant“

Blackmetaloví velikáni GORGOROTH spolu s deathmetalisty VITAL REMAINS už dnes v ostravském Barráku! Zítra pak v Bratislavě, v Randalu...

ARCH ENEMY - „War Eternal“

Tak co říkáte na ARCH ENEMY s novou frontwoman???

DYING PASSION - „Vertical Edge“

DYING PASSION loni vydali jedno z nejlepších tuzemských alb roku, které si ve Sparku vysloužilo 6 hvězd ze 6 možných - „Transient“. Aktuálně ho doplňují animovaným klipem ke skladbě „Vertical Edge“.

HANNIBAL LECTER - „Loneliness“

Pekelníci HANNIBAL LECTER mají pár týdnů venku třetí fošnu „Avenue to Emptiness“. Co takhle prubnout klípek?

TITANIC - „Zrcadlo“

Další Spark Rock Party se blíží! 25. března nám v pražském Hard Rock Café zahraje TITANIC, který zároveň pokřtí své nové album „Double Time“.

MASSACRE - „Back from Beyond“

Deathmetalisté MASSACRE udělali animované video k titulnímu songu svého comebackového alba „Back from Beyond“. V březnovém Sparku vám s nimi přinášíme rozhovor!

PRETTY MAIDS - „My Soul to Take“

Dánové PRETTY MAIDS udělali video k dalšímu novému songu, který se objeví na jejich nové kompilaci „Louder Than Ever“ (vychází 21. března). Připomínáme, že 12. května kapela vystoupí v Praze, 17. května pak v Karlových Varech!

KXM – „Rescue Me“

Bubeník KORN, basák KING´S X a kytarista LYNCH MOB neboli Luzier/Pinnick/Lynch neboli KXM mají venku video k songu „Rescue Me“ z bezejmenného debutu, který jim vyjde 11. března.

WINGER - „Rat Race“

Rockeři WINGER prezentují nový song a nové video z nové desky. „Better Days Comin´“ vyjde 22. dubna.

Michael Sweet - „I´m Not Your Suicide“

Lídrovi STRYPER Michaelu Sweetovi vychází jako singl titulní song z jeho sólovky „I´m Not Your Suicide“ a zpěvák ho doplňuje i klipem...
Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace