Nový Spark
venku od 1. září
ALOCATION pokřtí album Victory v kladenské Poldofce

ALOCATION pokřtí album Victory v kladenské Poldofce

Rocková kapela ALOCATION je v době koronaviru více než akční – 25. února vydala debutové album s názvem „Victory“ a začátkem července k němu také natočila pilotní videoklip ke skladbě „HellBitch“. Křest alba kapela chystá 18. září v kladenském klubu Poldofka.

Album „Victory“ kapela vydala po úspěšně dokončeném projektu na serveru Hithit.cz. Videoklip „HellBitch“, který vznikal za podpory města Kladna, kapela natáčela v areálu bývalé huti Koněv pod taktovkou zkušeného režiséra a kameramana Miroslava Kováře a produkční společností Wildcatfilms.eu.


ALOCATION je kapela z Kladna, hrající crossover rock (napříč rockovým žánrem jako hard rock, rock, new metal, grunge,…). Vznikla v roce 2017 ještě pod názvem HellBitch a hraje převážně svoji vlastní tvorbu, občas zakomponuje nějaký ten cover např. od kapel AC/DC, BLACK VEIL BRIDES či NIRVANA. Po dvou vydaných singlech „HellBitch“ a „V záři nočních hvězd“, kterou fanoušci mohli zhlédnout na kanálu YouTube, v únoru 2020 kapela vydala zmiňovaný debut „Victory“. Celé album si můžete poslechnout nebo i zakoupit na všech streamovacích platformách v digitální podobě. V případě zájmu o koupi CD pak stačí kontaktovat kapelu i na jejích facebookových stránkách.

Skupina hraje ve složení Dušan Dutch Trník (zpěv), Ondřej Raška (kytara, zpěv), Ondřej Poděbradský (baskytara) a Jindra Nový (bicí).

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
25.10. AXEL RUDI PELL
02.11. FAUN
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
25.09. AXEL RUDI PELL
A co FAKKER!?