Nový Spark
venku od 1. července
AMARANTHE vypustili novou skladbu pro všechny pařmeny

AMARANTHE vypustili novou skladbu pro všechny pařmeny

Švédští AMARANTHE se po čase připomínají novou tvorbou. Nejnovější metalová hymna nese jméno „PvP“ a má co dočinění s tzv. e-sportem.

Nahrávky a merch AMARANTHE pokoupíte v našem Sparkshopu

„PvP“ je zkratkou pro termín „Player versus player“ známý z prostředí počítačových her. Muzikanti z AMARANTHE jsou sami nadšenými hráči a je pro ně velkou ctí, že se skladba nestane pouze novým přírůstkem v jejich vlastním koncertním setlistu, ale také oficiální hymnou mistrovství v e-sportu, které se koná v těchto dnech.

„Jsme hrdí na to, že máme ve Švédsku některé z předních světových osobností e-sportu. Možnosti napsat skladbu pro švédský tým Světového poháru jsme se chopili s radostí a užili jsme si spoustu zábavy. Tvorba nakopávacích a energických písní je pro AMARANTHE typická a „PvP“ rozhodně nebyla výjimkou. Od počátku jsme o ni uvažovali jako o injekci adrenalinu a endorfinů v těchto stále temných časech a doufáme, že se vám tato věc bude líbit. Samozřejmě přejeme švédskému týmu na Světovém poháru hodně úspěchů, který si právem zaslouží!“ vyjádřila se kapela.

Poslední dlouhohrající nahrávka AMARANTHE „Manifest“ vyšla v roce 2020.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
14.09. THE HU
16.09. NYTT LAND
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
21.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. SATAN, HAUNT, HELL FIRE
26.09. PRAŽSKÝ VÝBĚR
28.09. COLD YEARS
30.09. GHOSTKID
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace