Nový Spark
venku od 1. července
Arjen Lucassen (AYREON) ohlašuje nové album projektu STAR ONE

Arjen Lucassen (AYREON) ohlašuje nové album projektu STAR ONE

Holandský zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a producent Arjen Lucassen, jenž se proslavil v rámci AYREON, se vrací s novým albem svého dalšího projektu STAR ONE s názvem „Revel In Time“. Nahrávka vyjde 18. února 2022 prostřednictvím InsideOutMusic.

Nové album STAR ONE se objeví po dlouhých dvanácti letech od předchozího počinu „Victims of the Modern Age“. Arjen se tentokrát rozhodl využít různých zpěváků pro každou skladbu. Jména, stejně jako informace o hostujících muzikantech, budou průběžně zveřejňovány na Arjenově facebookové stránce.


Arjen k novému albu STAR ONE dodává: AYREON vnímám jako mateřskou loď veškeré své hudby. Obsahuje všechny různé hudební styly, které rád poslouchám a které rád vytvářím. Ale vždy hledám výzvy a snažím se také vytvořit něco nového a originálního. U STAR ONE se zaměřuji na metalovou stránku AYREON. Znamená to, že neuslyšíte bujaré využívání akustických nástrojů, které se tak často objevují na albech AYREON.“

Album si bude možné předobjednat od 17. prosince v podobách 2CD Digipak, v limitce Deluxe 3CD+Blu-Ray Artbook včetně plakátu a jako 180g 2LP. Druhý disk bude obsahovat alternativní verze původních skladeb z prvního disku, ovšem s jinými vokalisty.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
19.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
21.11. WARDRUNA
21.11. THE NEW ROSES
21.11. ALCEST, SVALBARD, DOODSEAKADER
22.11. RHAPSODY OF FIRE
23.11. SEPULTURA
24.11. SEPULTURA
29.11. FAUN
01.12. BLUES PILLS, OUTFIT
01.12. GORGOROTH, MORTIIS, ARAN ANGMAR, HATS BARN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace