Nový Spark
venku od 1. září
ATREYU se po třech letech vrátí s novou deskou

ATREYU se po třech letech vrátí s novou deskou

Kalifornská metalcorová úderka ATREYU má nachystanou novou nahrávku. Jmenuje se „Baptize“, vyjde 4. června prostřednictvím Spinefarm Records a k poslechu je první singl „Underrated“.

Nehasnoucí chuť k tvůrčímu progresu a snaha o společnou katarzi na jevišti jsou základními motivy, které ATREYU na přelomu tisíciletí přivedly k hudbě. Od té doby se kapela posunula na velká festivalová pódia (včetně dvou Ozzfestů) i k vyprodaným headline tour. Jejich skladby se objevily na soundtracích k filmům i hrám a v průběhu let sestava vystoupila po boku partiček jako LINKIN PARK, AVENGED SEVENFOLD, DEFTONES, SLIPKNOT nebo BRING ME THE HORIZON.


Chystané dílo „Baptize“ je dalším logickým krokem v kapelní evoluci. Stejně jako v případě předchozí nahrávky „In Our Wake“ (2018), nahrávali ATREYU s producentem Johnem Feldmannem. Mezi hosty se objeví Jacoby Shaddix (PAPA ROACH), Travis Barker (BLINK-182) a Matt Heafy (TRIVIUM).

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace