Nový Spark
venku od 1. července
Basinfire 2024: line-up je kompletní!

Basinfire 2024: line-up je kompletní!

Basinfire hlásí dalších šest kapel, čímž uzavírá letošní line-up!

VSTUPENKY VČETNĚ JEDNODENNÍCH SEŽENETE ZDE

Do Spáleného poříčí zamíří Francouzští CELESTE, kteří vás pohltí svým avantgardním black metalem. S 6 alby a více než 800 odehranými koncerty po celém světě a vystoupeními na renomovaných festivalech jako Hellfest a Roskilde jsou CELESTE majákem francouzské avantgardní blackmetalové scény. Již 15 let vytvářejí zvuk, který se vzpírá snadné kategorizaci, a mísí black metal, post-metal a hardcorové prvky do niterné a osobité zvukové tapiserie.


Českou alternativní scénu bude reprezentovat PRVNÍ HOŘE, která letos slaví 25 let na scéně s novým albem „Achtung, Sultan!“. PRVNÍ HOŘE je přední česká alternativní kapela, která bývá řazena mezi průkopníky progresivního nebo avantgardního rocku. Na kontě mají mnohá ocenění včetně ceny Anděl a Břitva desetiletí, a mají za sebou stovky festivalů a úspěšných klubových koncertů. Na Basin přivezou svůj osobitý zvuk plný specifického tajemna a absurdna.

SHOGUN TOKUGAWA se minulý rok vrátili na pódia po 11 letech hibernace se svou novou vlnu post-hardcoru. Nesoucí název po dávném vládci Japonska, kapela vznikla na konci nultých let v Plzni. Původní DEFTONES REVIVAL dokázal na začátku vlastní tvorby reagovat na novou vlnu post-hardcorových a metalových kapel, čímž si rychle zajistili pevné místo na tehdejší tuzemské klubové tvrdé scéně.


Ze Slovenska pak přijede heavy thrash metalová exploze ACID FORCE, která přináší poctivý metal staré školy 80. let. Dále se můžete těšit na REFORE, čistokrevný thrash metal ze Zlínska a nebudou chybět ani DEADROOTS, mladá česká kapela inspirovaná legendami metalu.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
02.11. BROTHERS OF METAL, GRAILKNIGHTS
02.11. DREAM THEATER
02.11. GUANO APES
04.11. IRON MAIDENS
07.11. ASSASSIN, NUCLEAR, BURDEN OF GRIEF
09.11. THE GEMS
10.11. ULCERATE, SELBST
13.11. VOLA
13.11. DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP - WHITE LION SONGS
13.11. LUCIFER, THE NIGHT ETERNAL, TANITH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace