Nový Spark
venku od 2. května
BEHEMOTH se stávají nesmrtelnými v netradičním animovaném klipu

BEHEMOTH se stávají nesmrtelnými v netradičním animovaném klipu

Polští extrémní blackmetalisté již vyhlížejí své dvanácté studiové album „Opvs Contra Natvram“, které bude k dostání od 16. září. Čekání fanouškům zkracují animovaným videoklipem ke čtvrtému singlu „Thy Becoming Eternal“.

BEHEMOTH na Sparkshopu

U BEHEMOTH jsme zvyklí na drsné, oči drásající, ale zároveň nesmírně esteticky propracované a přitažlivé videoklipy. Tentokrát šli polští rebelové jinou cestou. Nové video pro ně vytvořil animátor Ruben Fro a se členy kapely se v něm nesetkáme. I tak má temně ponurou atmosféru, kterou od BEHEMOTH každý fanoušek očekává.

„Dnes nabízíme naši novinku ‚Thy Becoming Eternal‘ a jako vždy se snažíme udržet věci čerstvé a svěží! Video produkoval talentovaný japonský animátor Ruben Fro, který vytvořil epickou, tajemnou CG krajinu, kudy projíždí náš stoický válečník. Skladba samotná je zběsilá bestie s bombastickým koncem, rozhodně se jedná o jednu z nejintenzivnějších písní v katalogu BEHEMOTH. Dejte nám vědět, jestli souhlasíte!“ komentuje novinku zpěvák Adam „Nergal“ Darski.

Deset kapitol zuřivosti, které tvoří novou desku „Opvs Contra Natvram“, bylo napsáno a zaznamenáno v průběhu roku 2021, který byl pro svět podivný a zničující – tato situace jen zvýšila úroveň řemesla BEHEMOTH, které vyústilo v 43 minut a 15 sekund spalujícího hněvu. Stejně jako u předchozích studiových výstupů, album produkovala samotná kapela, o mix se postarala uznávaná studiová legenda Joe Barresi (NINE INCH NAILS, TOOL, QUEENS OF THE STONE AGE, ALICE IN CHAINS).

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace