Nový Spark
venku od 1. července
Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Hon na čarodějnice

Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Hon na čarodějnice

Jednou z nejčernějších kapitol v životě britské kapely byl soudní proces, který museli JUDAS absolvovat. K.K. Downing toto období obzvláště špatně nesl a rozpovídal se o tom rozsáhle ve své knize.

Situace kulminovala, tempo začínalo narůstat a vše muselo nějak vyvrcholit. Když se pak dostal před tribunál Ozzy, žalovaný rodiči nešťastníka, který se údajně zabil kvůli údajně návodné písni „Suicide Solution“, zdálo se nevyhnutelné, že my všichni musíme počítat s tím, že i na nás může dojít. Jenže pak panoval celkem klid.

A to až takový, že v roce 1990 jsme si mysleli, že jsme úplně z obliga. Nikdo nás nepopotahoval, nikdo neměl námitek, krásný klid na rock’n’roll.

Zachrápali jsme tehdy?

Možná.

Anebo jsme propadli falešnému pocitu bezpečí, protože jsme byli zpátky v Evropě, daleko od bláznivé Ameriky. Ať tak či tak, naše koncentrace se po dokončení alba přesunula na plánování podpůrných aktivit a samozřejmě turné. Koncerty byly domluveny, nasmlouvány a smlouvy zapečetěny. A pak vybuchla bomba. „Čeká vás soudní líčení, kluci…“

Co následovalo poté, se dočtete v autobiografii K.K. Downing Heavy Duty: Dny a noci v Judas Priest, kterou seženete exkluzivně na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
20.08. ARKONA (RUS), VELESAR
22.08. BORN OF OSIRIS
30.08. ILL NINO, EKTOMORF, MIND INCISION
31.08. Metal!!! 2024 MARDUK, KRISUN...
07.09. HEILUNG, ZEAL & ARDOR
08.09. OVERKILL
09.09. VAMPIRES EVERYWHERE!, PSYCHO VILLAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace