Nový Spark
venku od 1. července
Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak chtěl K.K. zbít svého otce

Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak chtěl K.K. zbít svého otce

Problematický vztah Downinga se svým otcem je v knize na mnoha místech probírán. Nevraživost, která později ústila až v nenávist se v jeden moment stáčela do otevřeného, násilného konfliktu.

Jednoho večera se však moje klidné proplouvání divokým mořem mělo dramaticky změnit. Byl jsem zrovna v pokojíku, když jsem slyšel zezdola rámus, který způsobil mámin pád. Měla zrovna v náručí malého Adriana, který byl tehdy sotva batole. I když jsem nebyl svědkem příčiny onoho zaškobrtnutí, bylo nad slunce jasné, že ji udeřil otec. A rovnou pěstí do obličeje.

Nečekal jsem na nic a řítil se dolů. Když už jsem se chystal toho chudáka orazítkovat na revanš, ucítil jsem na zádech matku. „Přestaň, Kene,“ prosila mě. „Běž radši zpátky do svého pokoje.“ „Proč? Uhodil tě, nebo ne?“ „Kene, prosím, nech to být.“

Stál jsem tam a překotně přemýšlel: „Co to je za nesmysl? Proč nechce pomstít za tu špinavost?“

Co následovalo této dramatické situaci, najdete v autobiografii K.K. Downing Heavy Duty: Dny a noci v Judas Priest, kterou seženete exkluzivně na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
08.02. THE WEARS PRADA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace