Nový Spark
venku od 1. března

black sabbath..

Je budoucnost BLACK SABBATH opět otevřená?

Budoucnost BLACK SABBATH je zase, zdá se, otevřená. Sharon Osbourne sice před pár dny avizovala, že listopadové vystoupení kapely na japonském Ozzfestu pro ni bude historicky posledním, dle všeho na něm ale Sabbathi vůbec nevystoupí.

Dají nám BLACK SABBATH v listopadu finální sbohem?

Ozzy Osbourne sice ještě koncem loňského roku hovořil a touze nahrát s BLACK SABBATH ještě jedno album a odjet finální turné na rozloučenou, ovšem kdo ví, jestli se tenhle záměr podaří dotáhnout do konce...

Tony Iommi žádá milost pro pašeráky heroinu

Tony Iommi se zasazuje za život dvou na smrt odsouzených trestanců. Oficiálním dopisem se obrátil na prezidenta Indonésie, aby omilostnil vůdce devítičlenné skupiny pašeráků drog.

Geezer Butler byl zatčen po barové bitce

Bubeník AC/DC Phil Rudd není jediným rockovým veteránem, který má oplétačky se zákonem. Basák BLACK SABBATH Geezer Butler strávil noc na záchytce poté, co se porval v baru.

SEBASTIEN feat. Tony Martin, Roland Grapow & Marthus – „Headless Cross“ (live @ Masters of Rock)

SEBASTIEN zveřejňují jedinečné live video z letošního Masters of Rock! Jedná se o exkluzivní verzi skladby BLACK SABBATH „Headless Cross“, zahranou v neopakovatelné sestavě – sám Tony Martin za mikrofonem, Roland Grapow na kytaře a Marthus za bicími.

BLACK SABBATH začnou příští rok pracovat na novém albu

Otázka, zda „13“ zůstane posledním albem v objemné diskografii BLACK SABBATH, nebo zda kapela ještě zapracuje na jeho nástupci, je zodpovězena.

BLACK SABBATH před sebou mají možná vůbec poslední koncert

BLACK SABBATH zakončí 4. července své aktuální evropské turné a podle kytaristy Tonyho Iommiho může být koncert v londýnském Hyde Parku jejich historicky vůbec poslední.

Scot McFayden a Sam Dunn natočí dokument o BLACK SABBATH

Dokumentaristé Scot McFayden a Sam Dunn mají políčeno na další legendu legend. Poté, co zpracovali životní příběhy IRON MAIDEN, RUSH a aktuálně také Alice Coopera, chystají se natočit dokument o BLACK SABBATH.

Grammy pro veterány a METALLICA s čínským pianistou

V losangeleském Staples Centru se v noci z 26. na 27. ledna předávaly Zlaté gramofonky. Přinesly ceny veteránům a jedinečné vystoupení METALLIKY s čínským pianistou.

Tonymu Iommimu je líp

BLACK SABBATH své fanoušky v loňském roce potěšili comebackovým albem „13“ a kytarista Tony Iommi přichází s dalšími optimistickými zprávami.

BLACK SABBATH - 7.12.2013, Praha, O2 Arena

Koncertní událost letošní zimy v Praze fotil Zdenek Zelený.

KDO CHCE POTKAT BLACK SABBATH?

Ti z vás, kteří se chtějí osobně setkat s BLACK SABBATH, nechť čtou dál...
Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace