Nový Spark
venku od 30. ledna
Bleskovky pro 23. 12. 2015

Bleskovky pro 23. 12. 2015

Deathmetaloví veteráni ASPHYX se v lednu vrátí do studia dokončit skladby pro nástupce alba „Deathhammer“ (2012). Očekávat ho můžeme příští rok.


Doro připravuje nové album a i když prý jeho dokončení potrvá ještě alespoň rok, v nejbližších týdnech se chystá natočit videoklip k prvnímu singlu „Love´s Gone to Hell“.


NINE INCH NAILS (foto) vydají příští rok po třech letech nové album, kterým navážou na „Hesitation Marks“. Krom toho jim v těchto dnech vychází obrazová kolekce Cargo in the Blood, s malbami Russella Millse vytvořenými speciálně pro jmenovaný počin.


Chilští thrasheři CRIMINAL chystají na březen nové album. „Zní pořádně nasraně a agresivně,“ avizuje frontman Anton Reisenegger.


Oceňovaní NEUROSIS začnou mezi svátky nahrávat nové album. Opět u toho bude i producent Steve Albini.


Australští deathcoristé THY ART IS MURDER se rozešli se zpěvákem CJ McMahonem, kterému dle jejich vyjádření přestaly stačit peníze, jež si muzikou vydělal. Na nadcházejícím turné ho nahradí Nick Arthur z MOLOTOV SOLUTION.


Švédští deathmetaloví melodici DEGRADEAD oslaví patnácté narozeniny novým studiovým albem. 5. února 2016 jim vyjde nahrávka ponechaná beze jména.


Tommy Black, baskytarista THE WILDABOUTS, kapely zemřelého Scotta Weilanda, si může oddechnout. Policie ho neobviní kvůli kokainu nalezenému v kapelním tourbuse. „Vzhledem k tomu, kolik ten autobus obývalo lidí, ty drogy mohly patřit komukoliv,“ uvedl zástupce policie Mike Hartley.


Norští blackmetalisté URGEHAL vydají v únoru novinku „Aeons in Sodom“, ze které se momentálně dělí o song „The Sulphur Black Haze“ s hostujícím Hoestem z TAAKE.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
25.02. STARSET
25.02. OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE
27.02. DESTRUCTION, LEGION OF THE DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH
27.02. GOST, SVART CROWN
28.02. NÁROĎÁK THRASH FEST
29.02. Ozzy Osbourne, Judas Priest
29.02. BELPHEGOR, SUFFOCATION, HATE
01.03. BELPHEGOR, SUFFOCATION, HATE
04.03. AFTER THE BURIAL, MAKE THEM SUFFER, POLAR, SPIRITBOX
04.03. RHAPSODY OF FIRE
A co FAKKER!?