Nový Spark
venku od 3. ledna
Bleskovky pro 25. 11. 2014

Bleskovky pro 25. 11. 2014

Hardcoroví veteráni AGNOSTIC FRONT se 5. prosince pustí do nahrávání svého jedenáctého studiového alba nazvaného „The American Dream Died“. „Vypadá to, že bude dost husté, rychlé a zběsilé,“ komentuje frontman Roger Miret.


Deathmetaloví melancholici INSOMNIUM se přidali k ENSIFERUM a na jaře je podpoří na jejich evropském turné. 14. března je máme ve zlínském Masters of Rock Café...


SYSTEM OF A DOWN (foto) plánují na duben 2015 krátké evropské turné. A bude mít pro ně silný osobní význam. Sedmizastávková štace Wake Up the Souls se totiž uskuteční k uctění stého výročí arménské genocidy, které připadá na 24. dubna 2015. Den předtím kapela, jejíž členové mají právě arménské kořeny, vystoupí na náměstí Republiky v hlavním městě Jerevanu.


V dubnu se Evropou prožene skutečně zabijácké turné! Síly na něm spojí SIX FEET UNDER, VADER, MARDUK a HATE, přičemž na některých štacích ze přidají ještě DEBAUCHERY a EISREGEN. K nám bohužel nedorazí, leda že byste zamířili za hranice, do Německa nebo Rakouska...


Do redakce nám dorazila zásilka až z Ruska, prý si ji máme poslechnout... Kapela si říká 208 TALKS OF ANGELS a na svém soundcloud profilu nabízí k poslechu několik žánrově rozmanitých songů, včetně rockových věcí, kterou je i čerstvý kousek „No Sorry“.


A nakonec se mrkněte na obal nového alba domácích folkmetalistů CRUADALACH „Rebel Against Me“. Jedenáctiskladbová nahrávka jim vyjde v lednu, ještě letos bychom se snad ale měli dočkat prvního singlu.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
26.01. SABATON, APOCALYPTICA, AMARANTHE
26.01. SABATON, APOCALYPTICA, AMARANTHE
27.01. THE HU
28.01. DARKEST HOUR, FALLUJAH, BLOODLET, UNE MISERE, LOWEST CREATURE
30.01. URIAH HEEP
30.01. ERIC MARTIN
31.01. URIAH HEEP
01.02. URIAH HEEP
01.02. IMMINENCE
01.02. DISILUSSION, VOTCHI
A co FAKKER!?