Nový Spark
venku od 1. března
BON JOVI – dům co není na prodej!

BON JOVI – dům co není na prodej!

Přesně za měsíc a den 21. října vydává Jon Bon a jeho parta novou placku „This House is Not for Sale“.

Největšími změnami, které se staly od poslední plnohodnotné desky „What About Now“, jsou kapelní obměny. Na novince „This House is Not for Sale“ se představuje na místo Richeho Sambory kytarista Phil X, a zároveň je dlouholetý basák kapely Hugh McDonald uveden jako oficiální člen. Phil X je profesionálním session kytaristou a hrál s takovými borci jako ROB ZOMBIE, ALICE COOPER či TOMMY LEE. Dlouholetý parťák Bona Jona, Richie Sambora, se v listopadu 2014 rozžehnal s kapelou a nyní natáčí se svou partnerkou a kytaristkou Orianthi desku pod hlavičkou RSO.

„V uplynulých dvou letech se nám toho hodně přihodilo. Ať už to je Richieho odchod, ta věc s naší firmou anebo můj pokus o nákup fotbalového klubu Buffalo Bills. Těch témat, která jsem měl, bylo dost. Ale věřte mi, novinka je dobrá. Je kousavá,“ říká Jon Bon Jovi. Nákup klubu amerického fotbalu je zajímavou epizodou ze života amerického milionáře. Joviho bohatství je odhadováno na 300 milionů USD, ale i to zjevně nestačilo na nákup klubu. Zajímavostí je, že dalším uchazečem při nákupu byl Donald Trump, ale oba byli přeplaceni Terrencem Pegulou, americkým multimiliardářem.


Více informací očekávajte v říjnovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace