Nový Spark
venku od 1. června
Bubeník CANNIBAL CORPSE rozjel ryze rockový boční projekt

Bubeník CANNIBAL CORPSE rozjel ryze rockový boční projekt

Paul Mazurkiewicz je od zrodu kapely na konci osmdesátých let pevným stavebním kamenem deathmetalových titánů CANNIBAL CORPSE. Stejně jako u řady generačních souputníků však jeho hudební kořeny najdeme v muzice let šedesátých a sedmdesátých a tak by nemuselo až tolik překvapit, že se je jal během pandemického období obnažit. Spolu s podobně smýšlejícími kamarády dal dohromady sestavu nazvanou UMBILICUS a slibuje „ryzí hardrockový zážitek“!

„Posledních asi dvacet let hojně poslouchám kapely jako GRAND FUNK RAILROAD, BAD COMPANY, STEPPENWOLF nebo z těch méně známých SIR LORD BALTIMORE či LUCIFER´S FRIEND. A čím víc je poslouchám, tím víc se mi taková muzika chce hrát. Je to paráda takto zrelaxovat a hrát čistě pocitově bez toho, aniž by se člověk fyzicky zničil. Prostě zahrát si ryzí hard rock,“ rozplývá se Mazurkiewicz, kterého v sestavě UMBILICUS doplňují zpěvák Brian Stephenson (FORE, OLD JAMES), kytarista Taylor Nordberg (INHUMAN CONDITION) a baskytarista Vernon Blake (ANARCHUS).

Společně prý připravili deset skladeb, které letos dají vzniknout jejich debutovému albu. Jak bude znít, naznačuje kratičký teaser.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace