Nový Spark
venku od 1. září
Bubeník FOO FIGHTERS vypichuje top song své kapely

Bubeník FOO FIGHTERS vypichuje top song své kapely

FOO FIGHTERS jsou momentálně zabráni do příprav vydání svého 10. alba „Medicine At Midnight“, které se na trhu objeví už 5. února příštího roku. Bubeník Taylor Hawkins se v mezičase zamyslel nad oblíbenými písněmi své vlastní kapely.

Mistr paliček se o svůj pohled podělil v rámci rozhovoru pro Apple Music 1. Prozradil, že jeho nejoblíbenější písní je „Aurora“ z alba „There Is Nothing Left to Lose“ (1999). V pořadí třetí nahrávka FOO FIGHTERS byla současně prvním albem s Taylorem za bicími. „Miluji právě tuhle Daveovu polohu, tu jeho rockovou hebkost v hlase. Šlo o vůbec první písničku, kterou jsem pro FOO FIGHTERS nahrál, na kterou jsem byl opravdu pyšný. Na předchozí album Nothing Left To Lose jsem natočil jen pár věcí, jenže v té době jsem byl ve studiu úplně poprvé a popravdě jsem příliš nevěděl jak na to. Nahrávání bicích na desku a hraní naživo jsou naprosto odlišné záležitosti, protože ve studiu je každá chyba slyšet,“ nechal se slyšet Hawkins.

Muzikant současně dodal, že úplně stejně zbožňuje otevírák „This Is A Call“ ze stejnojmenného kapelního debutu z roku 1995. Taylor v té době hrál v kapele zpěvačky Alanis Morisette a objížděli stejné kluby jako FOO FIGHTERS.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace