Nový Spark
venku od 1. září

Bubeník SCORPIONS James Kottak byl odsouzen k vězení za urážku islámu

Bubeník SCORPIONS James Kottak byl ve Spojených arabských emirátech odsouzen k jednomu měsíci ve vězení za údajnou urážku islámu. Té se měl dopustit na palubě letadla do Bahrajnu, s přestupem v Dubaji. Podle deníku The National Kottak během letu zkonzumoval pět sklenek vína, načež hlasitě nadával, vedl řeči o „nevzdělaných muslimech“, vztyčil na pasažéry letu prostředníček a ukázal holé pozadí. „Když viděl cestující z Pákistánu a Afghánistánu, zakryl si nos a řekl, že s nimi za žádnou cenu nebude cestovat. Nemluvil k nikomu konkrétnímu, jen obecně. Ale byl velice podrážděný a halasný,“ vypověděl jeden z letištních zaměstnanců.

Kottak přiznal, že si během letu připil, ale odmítl, že by jakkoliv hanil islám. „Nepamatuju si, že bych hovořil o nevzdělaných muslimech ani že bych na kohokoliv ukazoval prostředníček. „Zadek jsem taky na nikoho nevystrkoval. Jen jsem si vyhrnul tričko, abych ukázal tetování, co mám na zádech,“ uvedl Kottak na svou obhajobu. Podle deníku pobývá ve vazbě už od 3. dubna a navíc vyfasoval pokutu v přepočtu 545 dolarů za to, že pil v emirátech alkohol bez povolení.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace