Nový Spark
venku od 1. července
Bude Ozzy schopný zahrát na uvádění do Rokenrolové síně slávy?

Bude Ozzy schopný zahrát na uvádění do Rokenrolové síně slávy?

Ozzy Osbourne bude jako sólový umělec uveden do Rokenrolové síně slávy. Slavnostní večer se bude konat 19. října v Rocket Mortgage Fieldhouse v Clevelandu. Bude Ozzy schopný na ceremonii i vystoupit?

VELKÁ LETNÍ NÁLOŽ 29 TRIČEK S OZZYM

Princ temnot kvůli svým zdravotním problémům souvisejícím s operací páteře a Parkinsonovou nemocí už nějakou dobu živě nevystoupil. Naposledy zazpíval na závěrečném ceremoniálu Commonwealth Games v srpnu 2022. „Nikdy nevíš,“ řekl tajemně pětasedmdesátiletý zpěvák magazínu Billboard v odpovědi na otázku, zda na uvádění do Síně vystoupí. Dobře však ví, že jeho oblečení na slavnostní večer bude zcela jistě černé.

Osbourne řekl, že je „více než poctěn svým druhým uvedením do Síně, které je velké a jiné než jeho první uvedení společně s BLACK SABBATH,“ což dále vysvětlil: „Moje sólová dráha byla mnohem větší část mé celkové hudební kariéry.“ Zpěvák sice zatím nepotvrdil, zda na show vystoupí, nebo ne, ale prozradil, že se nyní cítí inspirován k tvorbě nové hudby. Jeho poslední album „Patient Number 9“ vyšlo v roce 2022 a Ozzy nyní plánuje vydat další v co nejkratším časovém horizontu.

Ozzyho alba i merch koupíte na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.10. NAXEN, ÄERA
22.10. MISTER MISERY
23.10. MONSTER MAGNET
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
27.10. HEALTH, GOST, ZETRA
27.10. EMMINENCE, AVIANA, ALLT
31.10. SEPTICFLESH, EQUILIBRIUM, SCAR OF THE SUN, OCEANS
01.11. DARK TRANQUILLITY, MOONSPELL, WOLFHEART, HIRAES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace