Nový Spark
venku od 1. července
Bude Ozzy schopný zahrát na uvádění do Rokenrolové síně slávy?

Bude Ozzy schopný zahrát na uvádění do Rokenrolové síně slávy?

Ozzy Osbourne bude jako sólový umělec uveden do Rokenrolové síně slávy. Slavnostní večer se bude konat 19. října v Rocket Mortgage Fieldhouse v Clevelandu. Bude Ozzy schopný na ceremonii i vystoupit?

VELKÁ LETNÍ NÁLOŽ 29 TRIČEK S OZZYM

Princ temnot kvůli svým zdravotním problémům souvisejícím s operací páteře a Parkinsonovou nemocí už nějakou dobu živě nevystoupil. Naposledy zazpíval na závěrečném ceremoniálu Commonwealth Games v srpnu 2022. „Nikdy nevíš,“ řekl tajemně pětasedmdesátiletý zpěvák magazínu Billboard v odpovědi na otázku, zda na uvádění do Síně vystoupí. Dobře však ví, že jeho oblečení na slavnostní večer bude zcela jistě černé.

Osbourne řekl, že je „více než poctěn svým druhým uvedením do Síně, které je velké a jiné než jeho první uvedení společně s BLACK SABBATH,“ což dále vysvětlil: „Moje sólová dráha byla mnohem větší část mé celkové hudební kariéry.“ Zpěvák sice zatím nepotvrdil, zda na show vystoupí, nebo ne, ale prozradil, že se nyní cítí inspirován k tvorbě nové hudby. Jeho poslední album „Patient Number 9“ vyšlo v roce 2022 a Ozzy nyní plánuje vydat další v co nejkratším časovém horizontu.

Ozzyho alba i merch koupíte na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
13.11. LUCIFER, THE NIGHT ETERNAL, TANITH
14.11. MASTER BOOT RECORD
14.11. VEIL OF MAYA, SIGNS OF THE SWARM, VARIALS, TO THE GRAVE
14.11. BETH HART
15.11. SLEEP TOKEN, BILMURI
15.11. MASTER BOOT RECORD
16.11. AS I LAY DYING, DECAPITATED, CALIBAN, LEFT TO SUFFER
17.11. ACCEPT
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace