Nový Spark
venku od 3. října
BYT ČÍSLO 4 bojují v novém singlu s Můrou

BYT ČÍSLO 4 bojují v novém singlu s Můrou

Nová šumperská kapela BYT ČÍSLO 4 se hudební scéně představila letos v březnu, kdy vydala svůj první singl s videoklipem s názvem „Nechápu”. Ten posluchače zaujal především svou energií a upřímným textem. Sestava během následujících měsíců odehrála sérii prvních koncertů, například po boku kapel TROCHA KLIDU a BRIXTN, a postoupila do trojčlenného finále soutěže o Objev roku rádia Haná.

Druhý singl „Můra“ vyšel v pátek 5. srpna a kapelu ukázal v úplně jiném světle. „Do života každého někdy přiletí jeho můra, a to jak na nás zapůsobí můžeme jen těžko odhadovat. Můžeme se jí bát, vyhýbat, nebo ji nenávidět. Pokud se ji ovšem rozhodneme postavit, teprve potom zjistíme, s kým vlastně bojujeme. A když se nám podaří udržet naděje na lepší zítřky, budeme k ním blíž, než se může zdát,” uvádí k významu „Můry” zpěvák Pavel Mazák.

Nahrání „Můry”, stejně jako předchozího singlu, proběhlo v zábřežském studiu TA-musica. O zvuk, mix, master a part violy se postaral skvělý Alois Pospíšil. Videoklip si kapela BYT ČÍSLO 4 tentokrát natočila sama s pomocí svých kamarádů a partnerů.

V následujících měsících se sestava představí na řadě festivalů a koncertů napříč republikou, vrcholem roku bude vystoupení na domácím šumperském Džemfestu. Na BYTĚ ČÍSLO 4 jsou: Pavel Mazák, Matěj Krč, Lukáš Bryx, David Verner. Singl je dostupný na Youtube, Spotify, Apple Music a dalších streamovacích platformách.

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
13.10. RAY WILSON
13.10. CARPENTER BRUT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace