Nový Spark
venku od 2. října
Bývalý bubeník BULLET FOR MY VALENTINE kritizuje své někdejší spoluhráče

Bývalý bubeník BULLET FOR MY VALENTINE kritizuje své někdejší spoluhráče

Dlouholetý bubeník BULLET FOR MY VALENTINE Michael „Moose“ Thomas se nechal slyšet, že kapela v době jeho odchodu tvořila až příliš na jistotu. V rozhovoru pro australský Wall Of Sound řekl, že se v té době necítil hudbou kapely dostatečně inspirován.

BULLET FOR MY VALENTINE se zasekli na místě. Po našem třetím albu jsme se snažili vydělat nějaké peníze, jelikož jsme to brali jako práci. Ale začalo to být nudné, příliš na jistotu. Když jsme začali nahrávat naše čtvrté album „Temper Temper“, psali jsme skladby cíleně pro rádio, což určitě není dobře.“

BULLET FOR MY VALENTINE Moosův odchod oznámili na konci roku 2017. Bubeníka nahradil Jason Bowld, jenž s kapelou touroval od listopadu 2015 v době, kdy si dal Thomas pauzu kvůli narození potomka.

Thomas je v současné době členem skupiny KILL THE LIGHTS, kterou tvoří zpěvák James Clark (THROW THE FIGHT) a kytaristi Jordan Whelan (STILL REMAINS) a Travis Montgomery (THREAT SIGNAL). Debutové album KILL THE LIGHTS „The Sinner“ vyšlo 21. srpna prostřednictvím Fearless Records.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace