Nový Spark
venku od 1. července
CANDLEMASS na své nové desce opouštějí staré bohy

CANDLEMASS na své nové desce opouštějí staré bohy

Švédské doommetalové legendy připravují novou desku „Sweet Evil Sun“ a jako první ochutnávku nabízí singl „Scandinavian Gods“, v němž se ptají, zda stále potřebujeme své staré bohy. Koukněte na zajímavý animovaný videoklip.

CANDLEMASS na Sparkshopu

„Ve skladbě ‚Scandinavian Gods‘ se setkává SLAYER s QUEEN i JUDAS PRIEST! komentuje baskytarista Leif Edling. „Pojednává o našem odkazu, dědictví i budoucnosti. O tom, že je někdy nezbytné opustit naše staré bohy, nebo o nich alespoň pochybovat. Ale i o ironii skutečnosti, že jsme k nim neustále znovu a znovu přitahováni, bloudíme v kruhu a zapomínáme na minulost. Kde chceme být? V co máme věřit? Potřebujeme staré bohy k vybudování lepší budoucnosti?“

Kapela na novém albu pracovala 18 měsíců a „Sweet Evil Sun“ je opět přehlídkou epického doom metalu, který připomene všechnu vznešenost prvních let kapely. Vyjde 18. listopadu.

„Nová deska je o nadějích, bojích, úsilí, lásce i selhání. Je o osobních bitvách, které všichni prožívají, ale také o nekončícím rozkladu lidstva. Nahrávku jsme připravovali více než rok a není na ní ani jedna špatná skladba! Natáčení jsme si skutečně užili a těšíme se na vydání. Je to pravý doom, pravý metal! Esence CANDLEMASS vložená do jednoho alba!“ dodává Edling.

Tracklist:
01. Wizard Of The Vortex
02. Sweet Evil Sun
03. Angel Battle
04. Black Butterfly
05. When Death Sighs
06. Scandinavian Gods
07. Devil Voodoo
08. Crucified
09. Goddess
10. A Cup Of Coffin (outro)


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
12.10. KISSIN'DYNAMITE
13.10. CRYSTAL VIPER, SAVAGE MASTER, METAL FACTORY, SURMA
15.10. 1349, KAMPFAR
16.10. INTER ARMA
17.10. NICK CAVE AND THE BAD SEEDS
17.10. ELLENDE, GROZA, SERVANT
18.10. KAMELOT
19.10. STEVE N SEAGULS
20.10. STEVE N SEAGULS
21.10. NAXEN, ÄERA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace