Nový Spark
venku od 1. července
Červnový Spark uvádí: „Nikdy jsem se necítil mladší,“ říká nestárnoucí Lenny Kravitz.

Červnový Spark uvádí: „Nikdy jsem se necítil mladší,“ říká nestárnoucí Lenny Kravitz.

Nové album rockové ikony Lennyho Kravitze „Blue Electric Light“ je od 24. května venku, a tak mu byla věnována rubrika Rockoví mohykání v červnovém tištěném čísle Sparku. Přečtete si s Lennym rozhovor nejenom o hudbě, ale i o nahotě, rockových hvězdách a vděčnosti.

Nové album Lennyho Kravitze na Sparkshopu

Debutová studiová deska Lennyho Kravitze vyšla před 35 lety a legendární rocker letos oslaví 60. narozeniny. To už je hodně křížků na krku! Bojí se Lenny stárnutí?

„Vůbec ne! Nikdy jsem se necítil mladší. Nikdy jsem nebyl v lepší duševní formě, fyzické kondici i duchovním rozpoložení. Jsem přesvědčený, že zvyšování skutečného věku nemusí znamenat, že vaše tělo, mysl nebo duch musí stárnout tím způsobem, který si obvykle představujeme. Sám za sebe musím říct, že se cítím mnohem lépe, než když mi bylo pětadvacet. Nic víc, nic míň… Samozřejmě, že jsem sám do sebe vložil mnoho péče. Vyplatí se nad tím přemýšlet, být disciplinovaný, dbát o své duševní zdraví, a to vše vás nakonec přivede do stavu, kde se stanete poněkud nestárnoucím,“ říká v rozhovoru pro Spark Lenny Kravitz. Celý článek čtěte v červnovém Sparku, který seženete na stáncích nebo na Sparkshopu!


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.11. WARDRUNA
21.11. THE NEW ROSES
21.11. ALCEST, SVALBARD, DOODSEAKADER
22.11. RHAPSODY OF FIRE
23.11. SEPULTURA
24.11. SEPULTURA
29.11. FAUN
01.12. BLUES PILLS, OUTFIT
01.12. GORGOROTH, MORTIIS, ARAN ANGMAR, HATS BARN
02.12. THERAPY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace