Nový Spark
venku od 1. června
Chester posmrtně podruhé, GREY DAZE vydávají další album

Chester posmrtně podruhé, GREY DAZE vydávají další album

Původní kapela zesnulého zpěváka LINKIN PARK Chestera Benningtona GREY DAZE vydává další posmrtné album. Počin „The Phoenix“ 17. června naváže na dva roky starý „Amends“, přičemž přístup muzikantů byl obdobný – využít zpěvákovy letité party a spojit je s nově nahranou muzikou. Jako první z novinky prezentují skladbu „Saturation (Strange Love)“.

LINKIN PARK na Sparkshopu

„,Amends‘ bylo emotivnější a reflexivnější. Když jsme ho tvořili, byli jsme zaplaveni smutkem. Teď, o pár let dál, je nám jasné, čím jsme procházeli. Byl to jiný typ zármutku. Prošli jsme si šokem a smutkem. Dnes se k nám vrátila vděčnost, takže ,The Phoenix‘ je víc oslavou našeho přítele, jeho talentu a hudby. Zachycuje Chesterovu rozervanost a energii, kterou si lidi zamilovali. Je mnohem agresivnější a pokud máte rádi Chesterův scream, tu desku si zamilujete,“ srovnává nahrávky bubeník a skladatel GREY DAZE Sean Dowdell.

Oživení Chesterova odkazu GREY DAZE posvětila i vdova po něm, Talinda, přičemž na nahrávce budou slyšet i jeho dcery Lily a Lila. Z profesionálních muzikantů přiložili ruku k dílu kytarista Dave Navarro z JANE´S ADDICTION a lídr FILTER Richard Patrick.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace