Nový Spark
venku od 1. července
Chystá se další album Chrise Cornella s dosud neslyšenými písněmi

Chystá se další album Chrise Cornella s dosud neslyšenými písněmi

Koncem roku vyšla posmrtná kolekce skladeb Chrise Cornella „No One Sings Like You Anymore, Vol. 1“, na níž muzikant představil covery svých oblíbených skladeb – od Janis Joplin, přes GUNS N' ROSES až po Johna Lennona. Podle vdovy po muzikantovi Vicky Cornell, je v procesu pokračování.

Vicky Cornell a její děti Toni a Christopher poslali vloni v prosinci do světa kolekci desíti předělávek Chrise Cornella, které si před svojí smrtí osobně vybral, nahrál společně s producentem Brendanem O’Brienem a jejichž prostřednictvím chtěl vzdát hold autorům, kteří jej v životě inspirovali.

Vicky v rozhovoru pro rozhlasový pořad The Rizzuto Show prozradila: „První díl byl tolik speciální proto, že šlo o ucelené umělecké dílo, které Chris vytvořil od začátku do konce. Pak jsou tu daší písničky, které Chris nahrál, ale neuspořádal. Byl opravdu plodným autorem a zanechal nám spoustu hudby. Ne ve zcela hotové podobě, ale je hodně toho, s čím se dá pracovat. Vše nese Cornellův rukopis, to je na tom to skvělé. Máme k dispozici ještě hodně hudby.“

První díl s písněmi jako „Nothing Compares 2 U“ původně od Prince nebo „Patience“ z diskografie GUNS N’ ROSES vyšel digitálně 11. prosince, zatímco fyzické nosiče budou k dispozici 19. března. Termín vydání druhého dílu zatím není známý.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
25.08. SABATON, THE HU, LORDI
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace