Nový Spark
venku od 1. února
Chystá se nová soutěž pro kapely. V porotě usednou i Alice Cooper a Lzzy Hale

Chystá se nová soutěž pro kapely. V porotě usednou i Alice Cooper a Lzzy Hale

Konečně se objevila hodnotná odpověď na bezduché hudební talentové show tyou „American Idol“. Nový pořad „No Cover“ má za cíl najít nejlepší nezávislou kapelu na světě, navíc láká na skutečně hvězdnou porotu.

Soudci „No Cover“ budou ikona shock rocku Alice Cooper, frontwoman HALESTORM Lzzy Hale, lídr BUSH Gavin Rossdale, kytarista ANIMALS AS LEADERS Tosin Abasi a písničkář Bishop Briggs. Jako moderátor se představí frontman SLEEPING WITH SIRENS Kellin Quinn společně s Caity Babs ze SiriusXM.

„Nemohu se No Cover dočkat,“ říká Alice Cooper. „Pro mě kapela není kapelou, pokud netvoří vlastní materiál. Hledám kapelu, která bude mít všechno, tedy takovou, která umí hudbu nejen napsat a předvést, ale jejíž tvorbě půjde věřit.“ Koncept show má na svědomí zakladatel labelu Sumerian Records Ash Avildsen a producent Josh Bernstein. Natáčet se bude v koncertním prostoru Troubadour v Hollywoodu.

Vítěz první série „No Cover“ vyhraje obří balík cen včetně smlouvy na šest alb, příslibu lukrativních festivalových slotů, vybavení od značky Gibson a mnoho dalšího.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
14.02. LIVESTREAM THE MELVINS
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?