Nový Spark
venku od 1. prosince
Corey Taylor prozrazuje svůj nejoblíbenější cover song. Nalaďte se na koncert SLIPKNOT v Praze!

Corey Taylor prozrazuje svůj nejoblíbenější cover song. Nalaďte se na koncert SLIPKNOT v Praze!

Jaké vzory má frontman amerických SLIPKNOT? V nedávném rozhovoru prozradil, jaký cover song si ve svém životě nejraději zazpíval. Pusťte si jeho cover „Would?“ a nalaďte se na blížící se koncert v Praze.

Vybav se na koncert na Sparkshopu!

SLIPKNOT k nám zavítají už 28. července do O2 arény, kde odehrají všechny své hity včetně „Psychosocial“, „Wait and Bleed“, „Snuff“ či „The Devil in I“. Vstupenky jsou stále k mání na livenation.cz

Corey je fanoušek grunge, a tak není divu, že si jako svůj nejoblíbenější cover vybral „Would?“ od ALICE IN CHAINS, který si zazpíval před lety společně s Jerry Cantrellem: „Jedna z mých nejoblíbenějších skladeb všech dob je ‚Would?‘ od ALICE IN CHAINS, kterou jsem si zazpíval společně s Jerrym na koncertě supergrupy CAMP FREDDY. Řekl bych, že se jednalo o jeden z vrcholů mého života. Protože Jerry ji ani nechtěl hrát, ale lidé ho přemluvili, a tak skočil na pódium a zahrál ji. A já věděl, že tohle je moje chvíle. Stále se jedná o jeden z mých nejlepších zážitků,“ popisuje frontman SLIPKNOT.

Letos v únoru Taylor vypustil do světa své album coverů „CMFB…Sides“, které obsahuje předělávky skladeb METALLICY, KISS, DEAD BOYS, Eddie Moneyho a dalších.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
11.01. EMIL BULLS
21.01. BEAST IN BLACK, GLORYHAMMER, BROTHERS OF METAL
28.01. SIMPLE PLAN, STATE CHAMPS, MAYDAY PARADE
01.02. TESSERACT, UNPROCESSED, THE CALLOUS DAOBOYS
03.02. ABBATH, HELLRIPPER, TOXIC HOLOCAUST
04.02. ARCHITECTS, SPIRITBOX, LOATHE
09.02. HEATHEN STRIKE OVER BRNO V
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace