Nový Spark
venku od 1. června
CRADLE OF FILTH se podělili o své nekro-fantazie

CRADLE OF FILTH se podělili o své nekro-fantazie

Britsko-česká extrémně metalová úderka CRADLE OF FILTH se už za měsíc pochlubí novou fošnou. Ohlášená novinka dostala jméno „Existence Is Futile“ a vyjde 22. října. Po první ukázce „Crawling King Chaos“ je venku další ochutnávka „Necromantic Fantasies“.

ALBUM SI MŮŽETE UŽ NYNÍ OBJEDNAT ZA SPARK CENU V PĚTI MOŽNÝCH VARIANTÁCH. A pozor. Prvních 100 objednávek od nás obdrží exkluzivní a jinde nesehnatelný A2 plakát podepsaný Dani Filthem. Objednávejte rychle, stovka není tak moc!

Videoklip k nejnovějšímu singlu si vzal na starost Vicente Cordero, jenž má prsty i v předchozím klipu, apokalyptickém počinu „Crawling King Chaos“. Dani Filth k novému vizuálnímu dílu prohlásil: „Oproti předchozímu klipu je nové video velmi odlišné. Vyprávění se odehrává v temné gotické atmosféře. Jde o velmi filmově laděný počin a současně mnohem temnější. Vypadá to úžasně.“Kapela tvořila album v pohromadě v izolaci v Grindstone Studios v Suffolku se studiovým mágem Scottem Atkinsem (DEVILMENT, BENEDICTION, VADER). Podle kapely je nejnovější počin černočerným, zvráceným a chvílemi absurdně brutálním dílem s nihilistickým konceptem.

„Existence Is Futile“ bude obsahovat 12 nových skladeb s plnými 54 minutami hudby.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace