Nový Spark
venku od 1. června
CRADLE OF FILTH se podělili o své nekro-fantazie

CRADLE OF FILTH se podělili o své nekro-fantazie

Britsko-česká extrémně metalová úderka CRADLE OF FILTH se už za měsíc pochlubí novou fošnou. Ohlášená novinka dostala jméno „Existence Is Futile“ a vyjde 22. října. Po první ukázce „Crawling King Chaos“ je venku další ochutnávka „Necromantic Fantasies“.

ALBUM SI MŮŽETE UŽ NYNÍ OBJEDNAT ZA SPARK CENU V PĚTI MOŽNÝCH VARIANTÁCH. A pozor. Prvních 100 objednávek od nás obdrží exkluzivní a jinde nesehnatelný A2 plakát podepsaný Dani Filthem. Objednávejte rychle, stovka není tak moc!

Videoklip k nejnovějšímu singlu si vzal na starost Vicente Cordero, jenž má prsty i v předchozím klipu, apokalyptickém počinu „Crawling King Chaos“. Dani Filth k novému vizuálnímu dílu prohlásil: „Oproti předchozímu klipu je nové video velmi odlišné. Vyprávění se odehrává v temné gotické atmosféře. Jde o velmi filmově laděný počin a současně mnohem temnější. Vypadá to úžasně.“Kapela tvořila album v pohromadě v izolaci v Grindstone Studios v Suffolku se studiovým mágem Scottem Atkinsem (DEVILMENT, BENEDICTION, VADER). Podle kapely je nejnovější počin černočerným, zvráceným a chvílemi absurdně brutálním dílem s nihilistickým konceptem.

„Existence Is Futile“ bude obsahovat 12 nových skladeb s plnými 54 minutami hudby.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace