Nový Spark
venku od 1. června
Dave Lombardo a Scott Ian mají prsty na filmovém soundtracku

Dave Lombardo a Scott Ian mají prsty na filmovém soundtracku

Mistr paliček Dave Lombardo (SLAYER, SUICIDAL TENDENCIES, MR. BUNGLE) a kytarista Scott Ian (ANTHRAX, MR. BUNGLE) se potkali při práci na soundtracku k chystané akční komedii „Thunder Force“ z dílny Netflixu. Mrkněte na trailer.

Premiéra snímku se chystá na 9. dubna. Režii a scénář má na svědomí Ben Falcon („The Boss“, „Tammy“). Ve filmu si zahráli Melissa McCarthy, Octavia Spencer, Pom Klementieff, Melissa Leo nebo Tyrel Jackson Williams. Komedie je zasazena do světa obsazeného superdarebáky a sleduje dvě kamarádky z dětství, které společně bojují s tzv. Miscreanty, kteří hrozí zničením Chicaga.

„Všichni komedie milující bubenické duše, zapište si za uši datum 9. dubna. ‚Thunder Force‘ si jde pro vás. Byla to skvělá zkušenost, ten soundtrack je opravdu povedený. Bylo mi potěšením spolupracovat se skladatelem Filem Eislerem a samozřejmě jamovat s parťákem z MR. BUNGLE Scottem Ianem,“ vyjádřil se Dave Lombardo.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace