Nový Spark
venku od 2. října
Dead End Festival 2022 - Po jedenácté s exkluzivními hvězdami

Dead End Festival 2022 - Po jedenácté s exkluzivními hvězdami

Jedinečný rockový indoor festival s prvotřídním servisem, vynikajícím programem a skvělou dostupností v centru Českých Budějovic se odehraje 25. listopadu. V jeden večer vystoupí v KD Gerbera na třech podiích dvacet kapel české klubové scény tentokrát i se slovenským hostem.


"Jedenáctý ročník bude postavený na exkluzivních hostech a věříme, že znovu naplníme sály budějovické Gerbery skvělou hudbou a jedinečnou atmosférou. Vždy jsme dělali Dead End proto, abychom se všichni potkali v jeden večer na jednom místě, poslechli skvělou muziku a objevili pár nových kapel. Víme, že žádná taková akce v takovém rozsahu a počtu českých klubových kapel mimo festivalovou sezónu v České republice není," popisuje Radim Pígl, hlavní pořadatel festivalu.

Pořadatelé i letos vybrali to nejlepší z české klubové scény a několik exkluzivních hostů. Jedenáctý ročník ozdobí kapely: KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, SATISFUCKTION, HENTAI CORPORATION, nebo Honza Křížek s kapelou. Jediný koncert v tomto roce zahraje na Dead Endu pražská legendární kapela ATARI TERROR, která se po třech letech vrací na scénu. Jako zahraničního host vystoupí vynikající ČAD ze Slovenska. Program festivalu doplní rap/metalová stálice X-CORE a šanci dostanou mladé kapely STELLARIS, MADE BY ZERO a jihočeské naděje FROZEN POPPYHEAD a PYROMANN. Záběr festivalu je široký, což dokládá účast dalších jedinečných kapel. Indie-rock’n’rollových VEES, blackmetalové úderky NĀV nebo skvělého písničkáře René Součka, který se představí na Acoustic stage.

"Jsme velice rádi, že naší myšlence podporovat klubovou rockovou scénu je nakloněn náš pivní partner budějovický pivovar Samson a moc děkujeme za dlouholetou podporu městu České Budějovice," dodali na závěr pořadatelé.

Dead End festival

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace