Nový Spark
venku od 1. června
DEATH DEALER jsou zpět. S novým albem i přírůstkem v sestavě

DEATH DEALER jsou zpět. S novým albem i přírůstkem v sestavě

DEATH DEALER ohlásili svůj dlouho očekávaný návrat. Nahrávka „Conquered Lands“, v pořadí třetí počin kapely vyjde na podzim letošního roku u Steel Cartel a bude obsahovat celkem dvanáct skladeb.

Mimo to kapela oznámila nový přírůstek v podobě basáka Mika Leponda (SYMPHONY X), který doplní už tak nabušenou sestavu. „S Mikem Davisem jsme prožili skvělé časy a vždy bude jako náš bratr. Vzhledem k našim nadcházejícím plánům jsme se společně rozhodli, že přijmeme na jeho místo náhradu. Mike Davis nám bude chybět, ale jsme nadšeni, že se u nás objeví basácká superstar Mike Lepond,“ vyjádřil se o výměně kytarista Ross the Boss.Mike Lepond zapadl do sestavy snadno, účastnil se už nahrávání chystané desky. „Zaposlouchal jsem se do předchozích dvou alb a našel tam spoustu výborných skladeb. Mezi mnou, Rossem a Stevem panuje skvělá chemie a už se nemůžu dočkat, až vyskočíme na stage ještě s Seanem a Stuem a rozbalíme to naživo.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, THE HU, LORDI
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace