Nový Spark
venku od 1. prosince
Deprese ze slunné Itálie: HIEROPHANT nabízí svou desku k poslechu

Deprese ze slunné Itálie: HIEROPHANT nabízí svou desku k poslechu

Přijde vám, že byl víkend příliš slunný a veselý? Tak si to pondělí ještě přiostřete, ať je ta mizérie pořádná. Nové album „Mass Grave“ od italských sekáčů HIEROPHANT je k tomu ideální prostředek. „Naše nové album ‚Mass Grave‘ je výsledkem dvou let strávených sbíráním nechuti a neustálého znechucení nad lidstvem a následné přetváření tohoto pocity do muziky. Jsme na toto album více než pyšní,“ komentuje kapela fošnu.

Sestava devíti kratších skladeb, někdy jen lehce přes minutu dlouhých, a jedné ultradlouhé kompozice krásně protemní váš den. Na čtvrtém zářezu se HIEROPHANT pouštějí ještě hlouběji do lánů zmaru a deprese. I když poslední přes jedenáct minut dlouhá „Eternal Void“ je ze tří čtvrtin jen elektronickým lomozem, který si pustí celý jen opravdový fajnšmekr. Ostatní zhodnotí jeho sedmiminutovou délku jako zbytečnou onanii. HIEROPHANT hrají cynický death metal, se zpěvy lehce evokující Martina van Drunena a špikují jej blackovým a sludgeovým špekem. Dobrou chuť.Album vyjde 4.listopadu u francouzského labelu Season of Mist.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
14.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
15.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace