Nový Spark
venku od 1. července
Dino Cazares (FEAR FACTORY): „Jak mi může někdo něco vyčítat?“

Dino Cazares (FEAR FACTORY): „Jak mi může někdo něco vyčítat?“

Za dobu existence FEAR FACTORY vedli kytarista a mozek kapely Dino Cazares a zpěvák Burton C. Bell mnohokrát osobní spory. Loňský rok ovšem skončil fatálně.

Úctyhodná kariéra, ale i neshody, soudní spory, bankroty, intriky, hotová válka bývalých kamarádů. Když už se zdálo, že je všem svárům konec a jméno FEAR FACTORY zůstalo v těch správných rukách, přišel šok. Burton C. Bell loni v listopadu oznámil, že končí.

Nové album FEAR FACTORY pořídíte v předprodeji už teď ve Sparkshopu

Nové album „Aggression Continuum“ vyjde 18. června. Kapela se ale současně ocitá ve vakuu, které doposud nepoznala, jelikož si musí hledat nového zpěváka. Dino Cazares v rozhovoru pro červnový Spark provádí nedávným obdobím a uvádí spousty dohadů na pravou míru.


„Už jeho anonce, ukončení působení v kapele přes média, byla dost pod pás. Pokud měl problém, mohl se mi ozvat. Byl jsem vždy otevřený jakékoli komunikaci. Sednout si v klidu a společně si vše vyříkat. Bez zbytečných dramat. Ten pravý důvod vám musí vysvětlit sám Burton. Přišel s prohlášením, které dost dobře nechápu. Údajně nemůže pracovat s lidmi, kterým nevěří, chce se pohnout dál, bla, bla, bla. Zmínil se, že se kdysi dávno do kapely vracel kvůli penězům, další pecka. Burton z kapely utíkal, odcházel vícekrát. Vím, že být s ostatními členy čtyřiadvacet hodin denně po většinu roku je opravdový nápor na psychiku. Nikdo mu nezakazoval realizovat se ve svých bočních projektech. Tohle je to nejlepší na pročištění hlavy. V roce 2011 jsme měli připravené album „The Industrialist“, termín studia, vše v běhu. Bez jediného slova se zdekoval na osm měsíců do Kanady, kde pracoval na svém projektu CITY OF ANGELS. Pokud by se o svých plánech zmínil, vše se dalo normálně odložit. Já se taky vykašlal na dobře rozjetou kapelu DIVINE HERESY, všechen čas věnoval FF. Mávl jsem nad tím rukou a šlo se dál. Na mé e-maily, sms poslední roky nereagoval, jak mi může něco vyčítat?“

Kompletní rozhovor najdete v červnovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
08.02. THE WEARS PRADA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace