Nový Spark
venku od 1. července
Dino Cazares (FEAR FACTORY): „Jak mi může někdo něco vyčítat?“

Dino Cazares (FEAR FACTORY): „Jak mi může někdo něco vyčítat?“

Za dobu existence FEAR FACTORY vedli kytarista a mozek kapely Dino Cazares a zpěvák Burton C. Bell mnohokrát osobní spory. Loňský rok ovšem skončil fatálně.

Úctyhodná kariéra, ale i neshody, soudní spory, bankroty, intriky, hotová válka bývalých kamarádů. Když už se zdálo, že je všem svárům konec a jméno FEAR FACTORY zůstalo v těch správných rukách, přišel šok. Burton C. Bell loni v listopadu oznámil, že končí.

Nové album FEAR FACTORY pořídíte v předprodeji už teď ve Sparkshopu

Nové album „Aggression Continuum“ vyjde 18. června. Kapela se ale současně ocitá ve vakuu, které doposud nepoznala, jelikož si musí hledat nového zpěváka. Dino Cazares v rozhovoru pro červnový Spark provádí nedávným obdobím a uvádí spousty dohadů na pravou míru.


„Už jeho anonce, ukončení působení v kapele přes média, byla dost pod pás. Pokud měl problém, mohl se mi ozvat. Byl jsem vždy otevřený jakékoli komunikaci. Sednout si v klidu a společně si vše vyříkat. Bez zbytečných dramat. Ten pravý důvod vám musí vysvětlit sám Burton. Přišel s prohlášením, které dost dobře nechápu. Údajně nemůže pracovat s lidmi, kterým nevěří, chce se pohnout dál, bla, bla, bla. Zmínil se, že se kdysi dávno do kapely vracel kvůli penězům, další pecka. Burton z kapely utíkal, odcházel vícekrát. Vím, že být s ostatními členy čtyřiadvacet hodin denně po většinu roku je opravdový nápor na psychiku. Nikdo mu nezakazoval realizovat se ve svých bočních projektech. Tohle je to nejlepší na pročištění hlavy. V roce 2011 jsme měli připravené album „The Industrialist“, termín studia, vše v běhu. Bez jediného slova se zdekoval na osm měsíců do Kanady, kde pracoval na svém projektu CITY OF ANGELS. Pokud by se o svých plánech zmínil, vše se dalo normálně odložit. Já se taky vykašlal na dobře rozjetou kapelu DIVINE HERESY, všechen čas věnoval FF. Mávl jsem nad tím rukou a šlo se dál. Na mé e-maily, sms poslední roky nereagoval, jak mi může něco vyčítat?“

Kompletní rozhovor najdete v červnovém Sparku.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
14.11. MASTER BOOT RECORD
14.11. VEIL OF MAYA, SIGNS OF THE SWARM, VARIALS, TO THE GRAVE
14.11. BETH HART
15.11. SLEEP TOKEN, BILMURI
15.11. MASTER BOOT RECORD
16.11. AS I LAY DYING, DECAPITATED, CALIBAN, LEFT TO SUFFER
17.11. ACCEPT
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
19.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace