Nový Spark
venku od 1. července
Dlouhý pohled na Simone Simons nabízí videoklip k jejímu druhému sólovému singlu

Dlouhý pohled na Simone Simons nabízí videoklip k jejímu druhému sólovému singlu

Je známo, že Simone Simons z EPIKY chystá své první sólové album s Arjenem Lucassenem. Jako druhou ukázku odhaluje baladu „In Love We Rust“ a zajímavý videoklip, který byl natočen na jeden záběr.

Debutové sólové album nizozemské metalové divy, které ponese název „Vermillion“, vychází 23. srpna prostřednictvím Nuclear Blast Records. Nejnovější singl „In Love We Rust“ byl opět napsaný společně se skladatelským mágem Arjenem Lucassenem (AYREON, STAR ONE).

EPICA na Sparkshopu

„Video bylo natočeno v jediném záběru, aby bylo co nejčistší a syrové. Rozhodli jsme se ho nechat černobílé, abychom neodváděli pozornost od písně nebo vystoupení. ‚In Love We Rust‘ se velmi liší od našeho prvního singlu ‚Aeterna‘, což ukazuje, jak rozmanité toto album bude. Jedná se o jednu z našich nejoblíbenějších skladeb. Doufáme, že se vám bude líbit stejně jako nám,“ komentují novinku Simone Simons a Arjen Lucassen.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
16.12. TARJA
18.12. TARJA
19.12. TARJA
08.02. THE HALO EFFECT, PAIN, BLOODRED HOURGLASS
08.02. THE WEARS PRADA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace