Nový Spark
venku od 1. prosince
DOGA chystá nové album k 30 letům výročí kapely

DOGA chystá nové album k 30 letům výročí kapely

Tuzemská hard rocková stálice DOGA oslaví příští rok úctyhodných 30 let na scéně. K tomuto jubileu chystá v pořadí již desáté album a také mohutné turné. Buďte na pozoru, DOGA už cení zuby.

Původně mělo nové album spatřit světlo světa ještě tento rok, ale díky velké koncertní vytíženosti na letních festivalech, se natáčení ve studiu Citron přesunulo na září. Čili místo Vánoc bude album k dostání až po Novém roce.

Turné na podporu novinky, a zároveň oslavy 30 let, pojede DOGA v únoru až dubnu 2018. V současné době chlapci makají na přípravě zcela nové scény a spolupracují s italským návrhářem na nové kapelní image. Fanoušci, máte se na co těšit.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
11.01. EMIL BULLS
21.01. BEAST IN BLACK, GLORYHAMMER, BROTHERS OF METAL
28.01. SIMPLE PLAN, STATE CHAMPS, MAYDAY PARADE
01.02. TESSERACT, UNPROCESSED, THE CALLOUS DAOBOYS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace