Nový Spark
venku od 2. května
DORO má nový klip k singlu „All For Metal“. Je z dílny Spark TV!

DORO má nový klip k singlu „All For Metal“. Je z dílny Spark TV!

První pecka z chystaného dvojalba „Forever Warriors/Forever United“ metalové královny DORO je venku. Hymnická singlovka „All For Metal“ je ódou na metal a částečně reflektuje i život samotné zpěvačky, která celý svůj život zasvětila jen metalu. O písničce DORO mluví jako o následovníkovi jejího legendárního hitu „All We Are“. Novinku doprovází majestátní klip, který vystihuje samotnou podstatu metalu. Zapojily se i přední postavy ocelové scény jako Johan Hegg (AMON AMARTH), Mille Petrozza (KREATOR), Chuck Billy (TESTAMENT), Jeff Waters (ANNIHILATOR), SABATON a další… Za tvorbou klipu stojí naše Spark TV .

Klip se natáčel na různých místech Evropy od loňského léta. Zatímco záběry velké scény pochází z Wackenu, tak sólo záběry se zpívající Doro se natáčely v rockovém klubu v německé Bochumi, menší scéna s běsnícími fanoušky je naopak záznam z mnichovského koncertu z konce loňského roku. „Nebylo úplně snadné to dát vše dohromady. Doro v podstatě chtěla klip, který bude vystihovat poslání metalové hudby – zábava jak pro fanoušky, tak i pro muzikanty. Byla to nekonečná mravenčí práce, protože záběrů jsme během uplynulých měsíců nasbírali neskutečné množství. Nicméně podařilo se mi překvapit i samotnou Doro, a sice když poprvé spatřila v klipu Zakka Wyldeho. Toho jsme natočili při poslední pražském koncertě v šatně. Doro o tom neměla ani páru,“ doplňuje své postřehy autor klipu David Havlena. Nové album „Forever Warriors/Forever United“ nachystala DORO na 17. srpen. K dostání bude prostřednictvím labelu NUCLEAR BLAST hned v několika verzích. Jednou z nich bude i luxusní box, který bude vedle dvou CD obsahovat také vinyly, trsátka, podepsanou fotografii a další…


A konečně – DORO se u nás ukáže už za měsíc, a to v rámci festivalu MASTERS OF ROCK . Pecka „All For Metal“ určitě nebude chybět!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
03.08. Ostrava v Plamenech
07.08. Brutal Assault
16.08. Fryyfest
18.08. Metallica, Ghost
28.09. Protector, Lahar, Mörkhimmel
02.10. Airbourne
18.10. Die Happy
19.10. Die Happy
24.10. The Rasmus
04.11. Deströyer 666, Dead Congregation, Nocturnal Graves, Inconcessus Lux Lucis
A co FAKKER!?