Nový Spark
venku od 1. srpna
Dražba raritního LP DARK GAMBALLE pro děti postižené nemocí motýlích křídel

Dražba raritního LP DARK GAMBALLE pro děti postižené nemocí motýlích křídel

To, co vidíte na obrázku, je bez nadsázky jedinečný artefakt. Mistr Jiří Kratochvíl alias Sulec vytvořil 19 kusů dech beroucích schránek na LP Hluboký nádech, které budou k zakoupení 6.12.2019.

Také jednu schránku naprosto unikátní, kterou máme v úmyslu vydražit a výtěžek věnovat organizaci DEBRA na léčbu dětí postižených nemocí motýlích křídel ( www.debra-cz.org)

Na výrobu této ručně dělané, unikátní schránky bylo použito v lázni korodované oceli, mosazi, mědi, titanu a dýhy z Amerického ořechu. Schránka obsahuje obě (černou i barevnou) verze LP DARK GAMBALLE, texty a kupón s kódem na stažení mp3 a FLAC ve vrcholné kvalitě.

Dražba bude probíhat 6.12.2019 ve Vyškově – Dědicích Music Club Pulp - Fiction v rámci Gamballského tradičního vánočního večírku během vystoupení Dark Gamballe v čase 23:00 – 23:30.

Vyvolávací cena je 5000Kč.

Chcete-li mít doma artefakt, který je jediný na světě a přispět tím na dobrou věc, nebo si jen užít atmosféru Vánočního večírku, budete srdečně vítáni. Vaši DARK GAMBALLE

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace