Nový Spark
venku od 2. srpna
Dvojice Royal Blood má hotovo. Nové album vyjde v dubnu

Dvojice Royal Blood má hotovo. Nové album vyjde v dubnu

Vloni na podzim o sobě dali britští ROYAL BLOOD po delším čase vědět singlem „Trouble’s Coming“. Teď je venku další pecka a s ní i termín vydání desky a další detaily.

Druhá singlová upoutávka nese název „Typhoons“ a stejně se bude jmenovat i samotné album. To vyjde 30. dubna u Warner Records jako nástupce předchozího počinu „How Did We Get So Dark?“ a třetí dlouhohrající počin v kariéře ROYAL BLOOD. Kromě dvou již zveřejněných songů najdeme na nahrávce dalších deset písní.


Kapely už dříve prozradila, že novinka se bude ubírat více tanečním směrem. „Když kapela začínala, byly v naší hudbě jen dva elementy. Nemusel jsem jen držet rytmus, ale snažil jsem se naši tvorbu i něčím ozvláštnit. Oba jsme měli po zvukové stránce hodně práce. Tohle ale byla jiná výzva. Možná o něco méně pestrá, ale stejně uspokojivá,“ říká bubeník Ben Thatcher. „Uvědomili jsme si, že nemusíme úplně zničit to, co jsme dosud vytvořili. Stačilo to trochu pozměnit a posunout,“ dodává zpěvák a basák Mike Kerr.

Tracklist „Typhoons“:

1 Trouble’s Coming
2 Oblivion
3 Typhoons
4 Who Needs Friends
5 Million & One
6 Limbo
7 Either You Want It
8 Boilermaker
9 Mad Visions
10 Hold On
11 All We Have Is Now

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace