Nový Spark
venku od 3. ledna
DYMYTRY na Psy-core tour 2015 boří sály!

DYMYTRY na Psy-core tour 2015 boří sály!

DYMYTRY aktuálně válcují vše, co jim stojí v cestě. Na konci února vyrazili na své Psy-core Tour 2015 a na nepřízeň fanoušků si rozhodně stěžovat nemůžou. Naopak! Sály praskají ve švech a vstupenky v předprodejích mizí rychlostí blesku. Podobně tomu bylo před sobotním plzeňským koncertem v legendární Šeříkovce. Během týdne byl předprodej lístků ukončen a posledních pár lupenů se dalo ještě koupit na místě. DYMYTRY jsou pro české fanoušky novým hnutím!

Kapela připravila pro turné zbrusu novou efektivní scénu, které dominují tři ledkové obrazovky. Světelný park a projekce jsou řízeny počítačem, takže vše je na milimetr přesné. Stejně jako kapela. Ta je aktuálně ve vrcholné formě a svým nasazením a profesionálním přístupem to jen potvrzuje. Raketový začátek si maskovaní psy-core metalisté náležitě také úžívají. Jak potvrdil v následujícím video rozhovoru frontman Protheus, takové šílenství nečekali.

Celý rozhovor najdete od pondělí na facebooku FAKKERU! zde .

DYMYTRY mají v Plzni silnou fanouškovskou základnu a ta dostála své pověsti - bylo to peklo! V sále nebylo k hnutí, skandoval i plný balkón. V následujících dvou hodinách se spustila show, která je na české poměry unikátem. Parádní zvuk byl základem (byť zpěváka zlobil "náladový" mikrofon), světla a kouřové efekty trefně dokreslovaly atmosféru. Hity kapely zdomácněly. Fanoušci bez zaváhání sypou texty z rukávu a v refrénech z toho až naskakovala husí kůže. Vystoupení mělo neuvěřitelný drive a to až do chvíle...kdy nastala tma a svítila jen u stropu zavěšená žárovka. DYMYTRY zvolnili a troufli si na akustický setík. Pak se "motor" znovu rozjel na plné obrátky a následovalo mocné finále. Tohle se musí zažít, tohle se musí vidět.

Spark jako partner Psy-core turné 2015 projíždí jednotlivé štace společně s DYMYTRY a nejenže tady zdarma rozdáváme časáky, ale také s sebou vozíme tohle parádní Spark kolo, na které po koncertně naskočili i DYMYTRY.

Aktuální informace k turné najdete na:

www.dymytry.cz

text/foto/video: David Havlena

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
26.01. SABATON, APOCALYPTICA, AMARANTHE
26.01. SABATON, APOCALYPTICA, AMARANTHE
27.01. THE HU
28.01. DARKEST HOUR, FALLUJAH, BLOODLET, UNE MISERE, LOWEST CREATURE
30.01. URIAH HEEP
30.01. ERIC MARTIN
31.01. URIAH HEEP
01.02. URIAH HEEP
01.02. IMMINENCE
01.02. DISILUSSION, VOTCHI
A co FAKKER!?