Nový Spark
venku od 1. prosince
Euforie nekončícího snění s EUFORY

Euforie nekončícího snění s EUFORY

Hitmakeři a moderní power/heavy metalisté EUFORY představují druhý singl „Day for Night“, odhalují detaily nového alba, které vyjde jako digipak i digitálně, a spouští předprodej.

Předobjednávejte nové album a tričko ZDE: https://www.sparkshop.cz/hledat/?hledat=eufory

Začátkem prosince slovenští EUFORY svým pádem do neznáma pootevřeli pátou dimenzi, čímž nechali fanoušky nahlédnout pod pokličku, co je na jejich v pořadí třetím albu pojmenovaném „Fifth Dimension“ čeká.

S poslechem druhého singlu a zároveň lyric videa „Day for Night“ z blížící se novinky, k níž je zároveň spuštěn předprodej, se dostáváme na úplný závěr alba. A co si budeme nalhávat, velká část posluchačů konce dlouhohrajících desek už příliš nevnímá, minimálně alespoň ztrácí pozornost. K tomu EUFORY přistoupili prozřetelně. Album ukončující skladbou zasazují finální úder, který posluchače ždímá až do poslední vteřiny poslechu, neb „Day for Night“ je taková ‚jiskra v Božím snu‘, jež má sice text abstraktní, ale v posluchači společně s hudbou zažehává vášeň a chuť k dalšímu ponoru do jejích návykových melodií.

Aktuálně uvolněná píseň desetiskladbového kompletu, který vyjde na konci března, je nadupaný song, jež posluchače napumpuje oblažující euforickou energií stejně jako má účinek modrého lotosu. Je to skladba, „na ktorú sa dá tancovať, skákať a řádit o sto dušu,“ a taková by dle slov kytaristy Štefana měla být na každé desce.

Už minule v souvislosti s EUFORY bylo avizováno, že pětice z Martina hraje propracovaný a vyzrálý power/heavy metal s progresivním otiskem. To divoké kytarové linky „Day for Night“ opět dokazují, což slovy „už teraz sa tešíme ako sa nám budú zapletať prsty, keď skladbu budeme hrať“ přímo opět potvrzuje kytarista a hlavní skladatel EUFORY Štefan Hodoň.


Skladby Fifth Dimension:
1. Nile
2. Fifth Dimension
3. Afterglow
4. Waiting For The Rain
5. Never Stay At Home
6. The Scent In The Room
7. Promise Of Tomorrow
8. Falling Into Nowhere
9. Forever Too Late
10. Day For Night

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
17.02. BATTLE BEAST
17.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
18.02. KATAKLYSM, FLESHGOD APOCALYPSE, STILLBIRTH
18.02. CURRENTS, BEING AS AN OCEAN, OCEANS ATE ALASKA
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace