Nový Spark
venku od 1. července
EVERY TIME I DIE po rozkolu se zpěvákem ukončili kariéru

EVERY TIME I DIE po rozkolu se zpěvákem ukončili kariéru

Metalcoristé EVERY TIME I DIE končí. Nemilá novinka následuje prosincový konflikt mezi zpěvákem Keithem Buckleyem a zbytkem kapely. Ten své spoluhráče nařkl z toho, že jej chtějí z kapely vypudit, prý jen proto, že si potřeboval vzít čas na vyřešení svých osobních psychických problémů. A jak ukazuje jím zveřejněný právní dokument, možná nebyl až tak daleko od pravdy. Kapela v něm po Buckleyem požaduje, aby okamžitě přestal používat název a logo kapely a vyhnul se jakýmkoliv komentářům, které by mohly poškodit její reputaci, dokud se prý obě strany nedohodnou na vzájemném řešení. Situace bude nejspíš komplikovanější, jak to v takových případech bývá, každopádně, že se se svým zpěvákem odcizili, potvrzují i ostatní členové. A než kalit vodu, férově se rozhodli EVERY TIME I DIE definitivně uložit k ledu.

„EVERY TIME I DIE bylo nás pět a nikdy jsme nezvažovali ani nehodlali přijmout jakékoliv změny. Na tom, že bychom pokračovali s novým zpěvákem, není ani ždibec pravdy. Nikdy bychom se nedostali tam, kde jsme, nebýt každého jednoho z nás, který kapelu podporoval, jak jen mohl. Jsme sice extrémně zklamaní, jak se celá situace vyvrbila a byla řešena online, vaší podpory a vzpomínek, které díky vám všem máme, si však budeme navždy vážit,“ vzkázali muzikanti fanouškům.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, THE HU, LORDI
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace