Nový Spark
venku od 2. dubna
Ezoteričtí GRETA VAN FLEET míří s novým albem opět ke hvězdám

Ezoteričtí GRETA VAN FLEET míří s novým albem opět ke hvězdám

Třetí studiové album mladíků z kapely GRETA VAN FLEET s názvem „Starcatcher“ zná datum svého vydání. 21. července se světem rozezní nové rockové tóny držitelů ceny Grammy. A už nyní si lze udělat o nové desce obrázek díky první ukázce, singlu „Meeting the Master“.

Všechny alba GRETY koupíte na Sparkshopu.

Seznamte s vaším novým duchovním guru! „Nový singl nahlíží do ezoterického světa, do kterého proplouváme skrze slova moudrého učitele. Píseň je zpívaná hlasem oddaného věřícího a podrobně popisuje lásku a pevnou víru horlivých následovníků ve vizi svého guru. Je to exotická duchovní cesta. Temná komedie, která nevyhnutelně skončí chaosem,“ prohlašuje o novém singlu kapela.

Třetí řadové album „Starcatcher“ napsala a nahrála skupina tak, jak ji známe – zpěvák Josh Kizska, kytarista Jake Kizska, baskytarista/klávesista Sam Kizska a bubeník Danny Wagner – spolu s producentem Davem Cobbem, držitelem Grammy. Nahráno bylo v legendárních RCA Studios v Nashvillu a kapela využila velkou nahrávací místnost k zachycení čisté energie svých světově proslulých živých vystoupení. V celé kolekci deseti písní kapela zkoumá dualitu fantazie s realitou a kontrast mezi světlem a tmou.

Příhodný název nové desky jen potvrzuje dosavadní úspěchy mladých muzikantů - první dvě nahrávky se pravidelně objevovaly na prvních místech žebříčků a hitparád. Kapela byla také třikrát nominována na Grammy a jednou vyhrála - je tedy jasné, že i se třetím albem nějaké ty hvězdy pochytá.

„Ve skutečnosti jsme se do psaní nemuseli vůbec nutit nebo tlačit na pilu, protože všechno bylo velmi instinktivní," říká kytarista Jake. „Nahrávka z našeho pohledu shrnuje, kde jsme jako skupina i individuálně jako hudebníci.“

Tracklist alba:
01. Fate Of The Faithful
02. Waited All Your Life
03. The Falling Sky
04. Sacred The Thread
05. Runway Blues
06. The Indigo Streak
07. Frozen Light
08. The Archer
09. Meeting The Master
10. Farewell For NowNový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace