Nový Spark
venku od 1. července
Finále Spark Fresh Blood se blíží: ARAWN

Finále Spark Fresh Blood se blíží: ARAWN

Finále talentové soutěže Spark Fresh Blood se blíží mílovými kroky. Již 6. 10. v brněnském klubu Kabinet Múz rozezní své metalové tóny trojice nadějných domácích spolků. Jako další se představují melodičtí drtiči z Mostu, ARAWN.

Předprodej lístků zde: https://goout.net/cs/spark-fresh-blood-arawn+rise-of-surya+torrax/szgwdcu/
FB událost: https://www.facebook.com/events/1766406127036373

Představte svou kapelu lidem, kteří vás ještě nikdy neslyšeli.
Jsme čtyřčlenná kapela z Mostu hrající melodický deathrash. Dohromady jsme se dali v roce 2017 z ruin kapel z okolí. Za sebou máme dost koncertů i festivalů a dvě studiová alba.

Jaký je váš největší dosavadní úspěch? Koncertní, albový nebo jiný.
Největší úspěch jsou naše desky. Že jsme je vůbec udělali a že mají úspěch. První album dokonce fyzicky už ani nemáme. Další obrovský úspěch je kompatibilita a chemie v kapele. Jsme rádi, že nám to funguje hlavně po lidské stránce. To je veliký úspěch! Další úspěch je, že jsme se dostali pod metalový label a měli za sebou někoho, kdo nám pomáhá.


Jaké jsou vaše ambice, jinými slovy, na jakou metu byste chtěli dosáhnout?
Na tu nejvyšší. Zahrát si na velkých festivalech po celém světě. Ukázat světu, že i čeština má v metalu svoje zastoupení. Když to jde u kapel, co zpívají finsky, švédsky anebo novozélandsky, proč ne česky. Až tak o tom ale nepřemýšlíme, prostě makáme, hrajeme a posouváme se dál.

Jaké kapely považujete za svůj vzor?
My máme spoustu inspirátorů a tato otázka je tak na dvě A4. Ale když vypíchneme pár kousků, tak Viking miluje Mors Principium Est, Zakk Childern of Bodom, Hroch In Flames a Hrča třeba slovenské Čad. Ta směs stylů, co kdo máme rádi, dává takové to správné jádro stylu Arawn.

Hráli jste už někdy v Brně? Máte s ním spojenou nějakou historku z natáčení?
V Brně jsme hráli už dvakrát, ale nejvíc k Brnu máme vztah díky studiu Sonidos, kde jsme natáčeli obě alba. Rádi se sem vracíme. A opět…veselých historek z natáčení by vydalo na malou knihu. Někdy bych vám přál to cestování po štacích s námi zažít. Když třeba basák/logistik musí zastavit auto, protože smíchy nevidí na silnici. Jako teď, když píšu tuto odpověď.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
31.08. Metal!!! 2024 MARDUK, KRISUN...
07.09. HEILUNG, ZEAL & ARDOR
08.09. OVERKILL
09.09. VAMPIRES EVERYWHERE!, PSYCHO VILLAGE
09.09. OVERKILL
10.09. MIDNIGHT DANGER
14.09. THE HU
16.09. NYTT LAND
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace