Nový Spark
venku od 1. července
Fotbalová bitva: Obscene porazil Brutal 4:3 vítězným gólem Čurbyho

Fotbalová bitva: Obscene porazil Brutal 4:3 vítězným gólem Čurbyho

Myslíte, že pořadatelé Brutalu a Obscenu řeší pouze muziku? Omyl! Produkční BA Tom Karlík a šéf OEF Čurby jsou fotbalovými fanatiky, slovo dalo slovo a tak se o jedné horké neděli konalo ve sportovním areálu v pražských Běchovicích nevšední fotbalové galapředstavení. Proti sobě totiž nastoupily oba festivalové týmy, jehož členové se na přípravách obou letních dýchánků aktivně podílejí. A aby těch fotbalových fanatiků nebylo málo, tak jako rozhodčí přijel další z nich, Jirka Říha.

Oba týmy nastoupily za zvuků hymny Ligy mistrů, kterou brzy vystřídaly hymny obou mužstev. Jako první zazněla hymna Obscene Extreme Grinders a to v podání Napalm Death a jejich You Suffer, hned po ní zazněla dvakrát delší Collateral Damage od Brutal Truth. Hráči obou týmů položili ruce na srdce, procítěně odzpívali slova hymen a šlo se na věc.

Všichni čekali v pekelně horkém počasí divokou přestřelku typu 16:14, ale na první gól se čekalo až do úplného konce prvního poločasu, kdy prostřelil Tofiho v brance BA trutnovský povaleč Vláďa. Ten se prosadil i po změně stran a když se k němu krátce poté přidal i Skoři, rázem vedli hráči OEF týmu 3:0!

Brutální Obscuros se s tím nechtěli smířit, přepli na vyšší rychlostní stupeň, pokud to ještě bylo trochu možné a za deset minut bylo srovnáno, když se postupně trefili Machynator, Albert a Paulo Kriklainen.

Rozhodující moment zápasu pak přinesla 46. minuta. Do míče se tvrdě opřel El Čurby a po jeho dělovce neměl Tofi šanci – 3:4 a po závěrečném Jirkově hvizdu gejzír radosti v táboře OEF a pohár pro El Čurbyho z rukou Tomáš Karlíka!

Diváci museli být spokojení. Viděli sedm gólů, užili si bojovnou, ale přátelskou atmosféru této nevšední metalověfotbalové bitvy a pochutnali si na veganském občerstvení. Chyběl snad jen trenér nároďáku Pavel Vrba, jehož neúčast se dá vysvětlit jedině tím, že už takhle měl vrásky na čele se skládáním nominace na Euro. Výkony některých jedinců by možná ze sestavy vyškrtly Čecha, Rosického, Plašila i Lafatu…

Brutal Assault Obscuros - Obscene Extreme Grinders 3:4 (0:1)

Góly: 33. Machynator, 38. Albert, 44. Paulo Kriklainen - 27. a 31. Vláďa, 32. Skoři, 46. El Čurby. Rozhodčí: Jirka Říha. Hráno bez karet a zranění v Běchovicích, 2x30 minut.

Brutal Assault Obscuros: Tofi (BA promoter), Carlos (BA produkce), Banán (BA stagemanager), Bordelos (BA stagehands), Mrkva (BA bar), Cheikh Albert (BA bar), Kriklainen Paulo (BA press manager), Sonia (BA office), Kravsson (BA stagehands), Třísy (BA video recording), Machynator (BA security). Trenér: Shindy. Physio: Hana.

Obscene Extreme Grinders: Bobina (OEF driver), Špička (OEF mluvka aneb Pán slova a kreativní ředitel), Venca (OEF driver), Agáta (OEF nastupující generace), Vláďa (trutnovský povaleč a letitý OEF pomocník v městě draka), Fede (argentinská spojka, OEF fanzine), El Čurby (OEF skoro všechno), Čurby junior (nejrychlejší spermie, nejmladší účastník v historii OEF - 3 týdny starý při návštěvě), Mirka (jedna z nej žen OEF týmu), Skoři (rychlá spojka v Trutnově, pořadatel pre-festu), Žakyn (vládce OEF piva), Kamča (OEF catering), Martin The Suffering (OEF layout man, známý pod indiánským jménem Času je dost). Trenér: Juras Matejkus (OEF catering aka Božský Tofu burger). Vedoucí mužstva: Áda (OEF presenter).

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace