Nový Spark
venku od 2. října
Freddieho hlas zase zní v QUEEN. V dříve nevydané skladbě, která bude součástí reedice alba „The Miracle“.

Freddieho hlas zase zní v QUEEN. V dříve nevydané skladbě, která bude součástí reedice alba „The Miracle“.

Slibovali to už během léta. Teď konečně Brian May a Roger Taylor vydali pod hlavičkou QUEEN „ztracenou“ skladbu, na níž zní hlas Freddieho Mercuryho. Nahrávka pojmenovaná „Face It Alone“ pochází z éry alba „The Miracle“ (1989), konkrétně tedy z roku 1988. Kapela ji objevila, když připravovala sběratelskou reedici alba, jež vyjde 18. listopadu.

„Jsem rád, že ji náš tým našel. Slyšet po tolika letech zase nás všechny čtyři pospolu, ve skladbě, která nikdy nebyla zcela dokončena, je úžasné,“ prohlásil kytarista Brian May.

QUEEN na Sparkshopu

V době svého vydání album „The Miracle“ obsahovalo deset skladeb, ač QUEEN jich pro něj připravili víc než třikrát tolik. Některé z nich se teď objeví právě na reedičním boxu „The Miracle Collector´s Edition“, který přinese celkem osm disků, z nichž největší pozornost vzbuzuje ten nazvaný „The Miracle Sessions“, jehož součástí je i šest dříve nevydaných skladeb, mezi nimi i „Face It Alone“. Součástí bude ale například i údajně poslední interview baskytaristy Johna Deacona, který se po smrti Freddieho Mercuryho stáhl ze světla ramp do ústraní, či 76-stránkový booklet plný dříve nezveřejněných fotografií nebo dopisů členů kapelního fanklubu.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace