Nový Spark
venku od 2. října
FREE FALL zažívají rok plný energie a žhavých novinek

FREE FALL zažívají rok plný energie a žhavých novinek

Rocková kapela FREE FALL z Uherského Hradiště rozhodně chytla další dech a energie z ní jen chrlí. Nejen, že se letos těší přízni velkých festivalů jako Masters of Rock nebo Made of Metal, rok 2015 je pro ni zcela unikátní. Kapela letos totiž slaví “ÁTÉ“. výročí, které umocní jak vydáním nového alba MALÝ KOUSEK VEČNOSTI, tak i vzpomínkovým DVD. Tam se mimo jiné objeví také záběry z hlavního podia jednoho z největších rockových festivalů v ČR. Letošní úspěšný rok zakončí podzimním turné s rockovou legendou, kapelou CITRON.

Kromě vystoupení na hlavní stagi, kde se sešlo bezmála 5000 fanoušků, se fanoušci s FREE FALL mohli setkat i na autogramiádě. Kapela také zavzpomínala na společný koncert s WITHIN TEMPTATION, který se uskutečnil v březnu loňského roku. V backstage se kapely potkaly znovu v čele s frontmankou SHARON DEN ADEL.

FREE FALL VYDÁVAJÍ NOVÉ CD A DVD

V současnosti nahrává FREE FALL ve Studiu Šopa výroční CD MALÝ KOUSEK VĚČNOSTI. Album má být průřezem celou hudební érou této kapely. Deska bude mít křest 30. 10. 2015 v Uherském Hradišti. Kapela připravuje také DVD, kde se objeví i záznam z letošního koncertu na Masters of Rock.

Poslední novinkou je oficiální potvrzení FREE FALL jako předkapely české rockové legendy CITRON. Společné turné odjedou napříč republikou a to převážně v listopadu a prosinci tohoto roku. Aktuální dění v kapele můžete sledovat na oficiálních stránkách kapely www.free-fall.cz nebo na facebookové stránce https://www.facebook.com/bandfreefall

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
15.11. Mayhem, Gaahls Wyrd, Gost
17.11. Amon Amarth
18.11. LIONHEART, DEEZ NUTS, KUBLAI KHAN, OBEY THE BRAVE, FALLBRAWL
19.11. Weshley Arms, Glorious Sons
19.11. IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR
20.11. BLACK STAR RIDERS, DIAMOND HEAD
21.11. Leprous, Port Noir
22.11. MALOKARPATAN, VIRCOLAC, GOATCRAFT, SACRILEGIA
22.11. MAX & IGGOR CAVALERA
23.11. Winter Masters Of Rock
A co FAKKER!?