Nový Spark
venku od 2. října
Groovy deathmetalová kapela LANDSCAPE OF SHADOWS vydává své debutové EP

Groovy deathmetalová kapela LANDSCAPE OF SHADOWS vydává své debutové EP

Česko-slovenská formace, v níž se setkávají bubeník Billy-Q, kytarista Zlom, kytarista Joo a zpěvák Ondra, vydává 18. září pod labelem Black Barn Music své debutové EP nazvané „Better Than Live (Alone)“.

Na novince najdete šest skladeb, autory hudby jsou samotní členové kapely. Texty do čtyř skladeb napsal zpěvák Ondra, poté kapela navázala spolupráci s Tomem F. Hanzlem alias Chymusem, který otextoval zbývající dvě. Dalším hostem je zpěvák Broňa Míka ze SATISFUCKTION, hostující v singlu „Waiting“.

„Naše debutové EP ‚Better Than Live (Alone‘) je v podstatě taková kompilace šesti singlů, které vznikly postupně během období 2020-2022, z nichž jsou čtyři už k poslechu jak na Youtube ve formě klipů nebo vizualizerů, tak i na Spotify, iTunes, Deezer a dalších streamovacích službách. To období dvou let není kvůli tomu, že bychom neměli nápady na skladby, ale byla doba covidu a nahrávání bylo obtížné. Samozřejmě jsme spolu na dálku spolupracovali, ale nebylo možné se scházet, jelikož každý z nás je z jiného kraje, dokonce Jojo je ze Slovenska. Takže na skladbách jsme spolupracovali na dálku. Někdo udělal hrubou kostru skladby, poslal ji ostatním členům, a ti doma dodělali své party. V té době to prostě jinak nešlo, ale měli jsme alespoň čas na to, abychom skladbám dali ta správná ‚kladiva‘,“ komentuje novou nahrávku kapela.

Tracklist:
1. King
2. Ritual
3. My DNA
4. The Void
5. Waiting (ft.Broňa Míka )
6. Erma


Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace