Nový Spark
venku od 2. října
GUNS N’ ROSES si na koncertech dávají AC/DC a řítí se do Prahy

GUNS N’ ROSES si na koncertech dávají AC/DC a řítí se do Prahy

Vypadá to, že Axla, Slashe a spol. velmi baví hrát covery od jejich souputníků z Austrálie. Na koncertě v Seville vytáhli megahit „Back In Black“, předtím v Lisabonu zase zahráli „Walk All Over You“. Do Prahy se svojí show zavítají už v sobotu 18. června. Dočkáme se nejenom vlastních hitů kapely jako „November Rain“ a „Welcome to the Jungle“, ale i nějakého překvapení od AC/DC?

Vybavte se na koncert GUNS N' ROSES na Sparkshopu!

Není se co divit, že Axl Rose sahá právě po AC/DC, vždyť s nimi v roce 2016 odjel celé turné jako dočasná náhrada za Briana Johnsona. GUNS tak často na svých vystoupeních hrají „Whole Lotta Rosie“ a „Riff Raff“. Nyní do svého portfolia přidávají další hity australských veteránů.

Nejedná se však o jediná překvapení, které vás na koncertě kapely mohou potkat. V Portugalsku byla ke slyšení skladba „Reckless Life“, cover od HOLLYWOOD ROSE, jež se nachází na EP „Lies“ z roku 1988. GUNS ji zahráli poprvé od roku 1993. Další rarita přišla s přídavkem – kapela se rozhodla potěšit fanoušky rychlou verzí písně „You’re Crazy“, kterou rovněž naživo nezahrála od roku 1991.

V setlistu samozřejmě nechybí hity „Welcome to the Jungle“, „November Rain“, „You Could Be Mine“, „Paradise City“, „Patience“, „Knockin' on Heaven's Door“, „Sweet Child O’ Mine“ a mnoho dalších.

Show GUNS N‘ ROSES 18. června v Letňanech vás tak jistě neochudí o slavné fláky, rarity, výběr z AC/DC ani o Slashův slavný klobouk. Lístky koupíte na www.livenation.cz.Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace