Nový Spark
venku od 31. prosince
HACKTIVIST ohlašují po pěti letech nové album, venku je první ukázka

HACKTIVIST ohlašují po pěti letech nové album, venku je první ukázka

Britská grime-metalová pětice HACKTIVIST vypustila video ke svému novému singlu „Armoured Core“, v němž se spojila se stále jasněji zářící hvězdou Kid Bookiem známým např. ze spolupráce s Coreym Taylorem.

Jeden ze dvou vokalistů kapely Jarmaine Hurley vysvětluje: „Armoured Core je jako štít proti komukoliv, kdo na útočí. Kdokoliv si může říkat, co chce, ale nedostanete se k nám! Kecejte sračky, pokud chcete, ale na nás to nemá vliv. Poslouchám spoustu dalších rapperů a vím, že moje texty jsou silné. Vím, že s námi nikdo nemůže vyjbat.“

Skladba pro HACKTIVIST znamená počátek nové kapitoly, jelikož kvintet současně ohlásil nové album, nástupce debutu „Outside The Box“ z roku 2016. Novinka by měla vyjít v příštím roce.

Skupina se v minulosti byla nucena vypořádat s odchodem hned dvou členů. V roce 2017 opustil sestavu rapper a screamer Ben Marvin a o rok později se odporoučel zpěvák a kytarista Tim Beazley. Čistých vokálů se nově ujal basák Josh Gurner, rapu a screamu se chopil nováček v sestavě Jot Maxi a na kytaru riffy sází James Hewitt.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?